Wpis z mikrobloga

@lost_2310: Przecież to jest indywidualna sprawa. Ja osobiście nie wybaczyłbym zdrady (nieważne czy z płatną dziwką czy jakąś randomową laską z baru), bo nie potrafiłabym drugi raz tak samo zaufać. Gdzieś z tylu głowy zawsze byłaby myśl „a co jeśli znowu chce to zrobić?”.
Nie umiem się postawić na miejscu osób, które są w stanie wybaczyć drugiej stronie zdradę, ale wiem, że ludzie tak robią i jakoś to niby działa. Jak?
Dziecko było planowane i chciane przez oboje. Prawdopodobnie zaczął zdradzać, bo nie miał seksu w związku (ciąża, połóg, potem problemy z jej libido i jakieś jeszcze, wiadomo dziecko tez zajmuje dużo czasu, ciagle zmęczenie, nieprzespane noce itp., a on jej w niczym ani w domu ani przy dziecku nie pomagał). Zrozumiała, ze zdradził, bo brakowało mu seksu, sam to powiedział, gdy odkryła pierwsza zdradę. Ok. Dała raz szanse (to było dwa miesiące
via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@lost_2310: to już trzeba w ogóle nie mieć szacunku do siebie, żeby po pierwszej zdradzie obwiniać jeszcze siebie i próbować na siłę uszczęśliwić faceta w łóżku na wszystkie sposoby, a podejrzewam że nie pogodziła się z tym jeszcze na tyle, żeby to wyszło samo z siebie, żeby tego chciała
A po drugiej zdradzie, kiedy już wie, że to nie zależy od tego czy ma ten seks w domu, zastanawiać się jeszcze
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@lost_2310: pytasz się czy jak raz zdradził czy zrobi to ponownie, a w następnym komentarzu sama sobie odpowiadasz, że tak
Później będą pytania czy jak zdradził 5 razy to czy zrobi to po raz 6?
Jaką masz pewność, że wiesz, że to było 2 razy, a nie więcej, ale o tym nie wiesz?
Dziecko czuje, że rodzice nie są szczęśliwi, to jest o wiele gorsza sytuacja, a z wiekiem będzie wiedziało,
@BlackPinguin: Dokladnie, nie mam pewności ile razy to zrobił. Masz racje, w sumie sama sobie odpowiedziałam i chyba chciałam po prostu przekonać sie, ze ludzie potwierdza to co myśle, ze tutaj juz nie ma ratunku. Tylko rozwód. Właśnie tego sie boje najbardziej, jak cała sytuacja wpłynie na dziecko, bo ono tez ucierpi na tym wszystkim. Dziękuje bardzo za odpowiedz.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@lost_2310: jak mu zależy na dziecku to może uczestniczyć w jego wychowaniu, odwiedzać, zabierać do siebie, a wtedy Ty odpoczniesz
Uwierz mi, że nie będziesz żałować rozwodu na pewno
Odzyskasz wiarę w siebie, w swoją siłę, a najważniejsze nie będziesz się zadręczać myślami o jego zdradzie
Ciężko jest tylko podjąć tą decyzję, później idzie już z górki, postaraj się o jakieś wsparcie, w przyjaciołach, rodzinie
Bo jak gdzieś wyjdzie sam, a