Wpis z mikrobloga

Potrójne liścienie zdarzają mi się w miarę często, ale coś takiego chyba pierwszy raz - na zdjęciu przed Państwem siewka odmiany Zing z poczwórnymi liścieniami. Słodziak ()

No dobra, żeby być uczciwym to trzeba napisać, że jak na razie słodziak, bo jadłem w zeszłym sezonie dojrzałą papryczkę tej odmiany i nie miał nic wspólnego ze słodyczą ( ͡° ʖ̯ ͡°) https://www.youtube.com/watch?v=nnFdAT8mkgk

#chilizgobim

#chili #chilihead #papryka #papryczki #ogrod #ogrodnictwo #warzywa #hobby #zainteresowania #domowyogrod #uprawa #uprawiajzwykopem #uprawapapryczek
gobi12 - Potrójne liścienie zdarzają mi się w miarę często, ale coś takiego chyba pie...

źródło: comment_1613394603WCNwOHhNUMV5CKvCU5tIfI.jpg

Pobierz
  • 8
@xzseba: Gdy siewki są w kubeczkach 250 ml i osiągną wysokość około 10-12 cm albo wykształcone 3 pary liści właściwych. Nawóz to Kristalon Zielony używany jako roztwór wodny do fertygacji (podlewam nim siewki). Zaczynam od 1/4 dawki z opakowania i co każde 7 dni (mniej więcej co tyle go stosuję) zwiększam o kolejne 1/4 dawki, aż dojdę do pełnej dawki i wtedy ją stosuję. Potem w czerwcu zmieniam Zielony na Czerwony