Wpis z mikrobloga

Coś tam wiem o branży aut używanych w Polsce i nie tylko. Pomyślałem, że może podzielę się tą wiedzą na YT, chociaż przełamać się przez nawijaniem do kamery jest ciężko. Jak to jest z promocją takiego kanału? Tylko adsy i celowanie w youtubowe frazy itd? Czy taką twórczość mogę też na wykop do zjedzenia mirkowym lwom podrzucić? Oczywiście bez hejtu o autopromocji?

#pytanie #rozwojosobisty #youtube
  • 3
@wojopn: Przede wszystkim nie myśl o wypromowaniu twoich filmików a o ciekawym przedstawieniu tego co chcesz zrobić, o ciekawym montażu i o tym żeby finalnie to był kawał dobrego i wartościowego filmu. Nawet z toną pieniędzy i promocji nie zmusisz ludzi do oglądania nudnych filmów.
100% zgoda. Chodzi mi głównie o to jak powiedzmy przy pierwszym, drugim, czy trzecim filmie dotrzeć do kogokolwiek, kto mógłby być potencjalnie zainteresowany tą tematyką, żeby po prostu odpalił ten film. Wiadomo, że jakość contentu i sposób jego prezentacji jest w zasadzie najważniejszy i decydujący, ale dotrzeć - szczególnie na początku youtubowej drogi - też trzeba