Wpis z mikrobloga

Hej!
Trzy lata temu dodałem wpis: https://www.wykop.pl/wpis/30046783/taka-naszla-mnie-mysl-po-walentynkach-ze-ciekawe-i/
gdzie zastanawiałem się jaka część mirko przez dokładnie 3 lata wyjdzie z przegrywu.
Dzisiaj, równo co do dnia, wracam do was z ankietą która obiektywnie(( ͡° ͜ʖ ͡°)) wykaże jakiej części z was się udało lub też nie udało.
Życzę miłego dnia ()


#glupiewykopowezabawy #gownowpis #zwiazki #tfwnogf #tfwnobf #wygryw #przegryw #ankieta

Wyszedłeś z przegrywu przez ostatnie 3 lata?

  • Tak 27.1% (927)
  • Nie 27.9% (953)
  • Nie byłem przegrywem 35.4% (1210)
  • Stałem się przegrywem przez ostatnie 3 lata 9.7% (331)

Oddanych głosów: 3421

  • 170
  • Odpowiedz
Po pierwsze - trochę zaokrąglając: 30% zmian na lepsze wobec 8% zmian na gorsze.
Po drugie niecała połowa z osób czujących się przegrywami znalazła "drugą połówkę".

Wychodzi na to że odpowiedzi są optymistyczne, lepiej niż myślałem jak na ten portal :)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Darknov: o #!$%@? co ja plusowałem ( ͡° ͜ʖ ͡°) 3 lata temu byłem miesiąc po zaręczynach, wypowiedziałem umowę o pracę w miejscu które mnie cofało w rozwoju i szukałem nowej pracy. Obecnie ponad rok po ślubie, za 3 tygodnie minie 3 lata w obecnym miejscu pracy, zrobiłem dwa kroki do przodu choć czuję że mogłem zrobić trzy. Poczyniłem sporą inwestycje i czekam na dalszy rozwój, czy
  • Odpowiedz
@Darknov: w sumie już zdążyłem zapomnieć w jakim stanie byłem te 3 lata temu a kolorowo nie było :c
mam fajną pracę, miałem parę kobiet w tym czasie ale albo jest za wcześnie na coś poważnego albo to po prostu nie jest dla mnie, odstawiłem narkotyki i obecnie rzucam alkohol
poznałem nowych, wartościowych przyjaciół, których szybko nie stracę i z którymi zdążyłem zrobić wiele ciekawych wspomnień
#!$%@? no jest naprawdę elegancko
  • Odpowiedz
teraz mam zgrana paczke znajomych i inna dziewczyne po prostu gdyby mi ktos powiedzial te 3 lata temu jak bede zyl teraz to bym nie uwierzyl


@piecyk_z_dmuchawo: pewnie masz 190cm, hunter eyes, współczynnik DTT powyżej 0,8 i kasę od rodziców
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Darknov: jakby się zastanowić tkwiłem w tym od zawsze, jednak założenie tu konta i odkrycie świętego tagu oraz blackpilla uświadomiło mi w jakiej #!$%@? się znajduje.Teraz czuję się bardziej świadomy swoich zachowań i dziwactw a frustracja przeradza się w obojętność więc myśle że najgorszy etap jest już za mną
  • Odpowiedz
@Darknov: Moja pierwsza reakcja na post:
OŻESZ #!$%@? OPIE TEN POST MNIE AUTENTYCZNIE ZABOLAŁ
3 #!$%@? LATA I DALEJ BEZ DZIEWCZYNY
#!$%@?

ale potem sobie przypomniałem co to znaczy przergryw i nie chodzi o samo posiadanie dziewczyny.
Ja jestem prywatnie w totalnie innym miejscu niż 3 lata temu, moje życie jest diametralnie inne. Zmieniłem chyba wszystko - myślenie o świecie, o ludziach, o dziewczynach, o sobie. Naprawiłem relację sam ze sobą.
  • Odpowiedz
@Darknov: podniosłem się z problemów psychicznych, skończyłem studia (których prawie nie rzuciłem z jakieś 10 razy), mam pasję, kupiłem autko przy którym mogę pogrzebać i pojeździć dla zabawy, rozwinąłem się muzycznie, wyjechałem za granicę do pracy, wróciłem do Polski, znalazłem pracę w zawodzie, mam kochającą dziewczynę :D nie jest źle, aczkolwiek 2020 totalnie pogrzebał (przynajmniej na jakiś czas) moje marzenia odnośnie tego co marzy mi się docelowo w życiu robić
  • Odpowiedz