Wpis z mikrobloga

Hej!
Trzy lata temu dodałem wpis: https://www.wykop.pl/wpis/30046783/taka-naszla-mnie-mysl-po-walentynkach-ze-ciekawe-i/
gdzie zastanawiałem się jaka część mirko przez dokładnie 3 lata wyjdzie z przegrywu.
Dzisiaj, równo co do dnia, wracam do was z ankietą która obiektywnie(( ͡° ͜ʖ ͡°)) wykaże jakiej części z was się udało lub też nie udało.
Życzę miłego dnia ()


#glupiewykopowezabawy #gownowpis #zwiazki #tfwnogf #tfwnobf #wygryw #przegryw #ankieta

Wyszedłeś z przegrywu przez ostatnie 3 lata?

  • Tak 27.1% (927)
  • Nie 27.9% (953)
  • Nie byłem przegrywem 35.4% (1210)
  • Stałem się przegrywem przez ostatnie 3 lata 9.7% (331)

Oddanych głosów: 3421

  • 170
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Darknov: nie mam pojęcia dlaczego to plusowałem, ale dalej nie mogę znaleźć dziewczyny. Nie wiem czy to coś ze mną, czy boją się dzieci, czy może po prostu żona je wystraszyła ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Darknov: o kurde, dzięki za przypomnienie :3 tak, walentynki 2018 spędzałem samotnie. Miałem wtedy 21 lat, i myślałem sobie że przed 22 urodzinami muszę kogoś znaleźć, bo jak nie, to nie wiem co. Głupie, głupie, no i się nie sprawdziło, bo właśnie dwa miesiące po 22 urodzinach poznałem ukochaną osobę, i tak się złożyło że już ponad dwa lata jesteśmy razem, szczęśliwi ()
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Darknov: Jak plusowalem było ze mną o wiele lepiej niż teraz. Ostatnie 2 miesiące to najgorszy okres jaki miałem z kulminacją teraz
  • Odpowiedz