Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Oglądam ostatnio mieszkania na Warszawskiej Pradze Południe, konkretnie na Garwolińskiej

Jest jakiś ostatnio wysyp mieszkań z Garwolińskiej 7 i 9 - Spółdzielnia "Grochów".
Mieszkanka wydają się fajne, ale nie daje mi spokoju to że jest ich kilka wystawionych, raczej przeważnie na wtórnym rzadko kiedy na jednym osiedlu jest wystawionych wiecej niż jedno mieszkanie, chyba że jest jakiś problemik( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jest może ktoś z tych bloków lub ulicy na wypoku? Dzieje się tam coś nie tak z tymi blokami?

#warszawa
#mieszkanie
#nieruchomosci
#spoldzielnie
#pragapoludnie
#praga

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #602bda4472bed1000be49103
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 11
  • Odpowiedz
@bangbangrock:

Ja oglądam Pragę od dłuższej chwili...

Właśnie tez patrzę po lokalach na Garwolińskiej i Kobielskiej...

Jak tam jest w tych wymienionych przez OP blokach? Rzeczywiście są tam 4 mieszkania na sprzedaż... dziwnie sporo tak na raz...

Grunty uregulowane? Jacyś sąsiedzi typu menele, nurki śmietnikowe, stare babcie zapominające zakręcić gazu?

Jaki klimat ogólny? Spółdzielnia rzeczywiście taka droga? Raczej idzie się z nimi dogadać czy taki typowy PRL?
Jak wyglada stan bloków?
  • Odpowiedz
@LukaszITPill i @jurdziol_: sorki, ale dopiero po pracy mam chwilę, żeby odpisać.
To od początku, mieszkanie wynajmujemy od przyszywanej babki mojej partnerki, więc nie znam sytuacji z gruntami, ale nie jestem pewien czy sprawdzała to przed kupnem (za gotówkę). Okolica jest w miarę spokojna, w bloku w którym mieszkam również bez ekscesów i patologii. Sąsiedztwo starsze, choć pokolenie powoli i naturalnie się zmienia (na jesień jest najwięcej nekrologów), wprowadzają się osoby
  • Odpowiedz