Wpis z mikrobloga

via Aplikacja_do_tworzenia_SDK
  • 22
#contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry

Ja już wstałem i mam dla was informację, jest 07:02:00, Środa, 17 lutego 2021. Imieniny: Aleksego, Zbigniewa, Łukasza. Słońce podniesie się dziś o 07:03. Świecić będzie 9 godzin i 54 minuty, w zenicie znajdzie się o 12:00 po czym zacznie opadać aż schowa się za horyzontem o 16:58. Ciemna noc zapadnie o 18:16, ale gwiazd można wypatrywać od 17:35.
micke - #contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry

Ja już wstałem i mam...
  • 36
  • Odpowiedz
@algus @TomTailor100 @MalaGlupiaMiejscowosc01: @Dioddy: @wynalazek_one: @Tanczacy_paralityk: @bolorollo: @AllGoesWrong: @Wejszlo: @Jurgen_Van_Beethoven: @algus: @unizony_czlonek: @Dddkop: @buczubuczu: @mobutu2: @Dziesion: @Sikorka2017: @wyinwidualizowany: @Pjotsze: @shitty_support: @slabehaslo: @omi-omi: @Hansim33: @nie_mowie_po_kociemu: @Najlepszy_kolega_Damiana Hejka Ptysie! Pisałam o tym nocnikom, ale jeszcze napiszę Wam, bo też byliście. Otóż miałam sen, że robiłam fancy przyjęcie i było trochę osób z
  • Odpowiedz
potwierdzam, mam tiarę XD

@shitty_support: cóż za sprawna akcja! :D

Nie znalazłam takiej samej ale wzięłam mniej-więcej w takim stylu. Będę robić reprodukcje awatara jak nic XD

( ʖ̯) czuję, że to odbije się szerokim echem w światowym dziedzictwie obrazków :D
  • Odpowiedz