Wpis z mikrobloga

Co powiecie na coś w rodzaju wykopaki przez cały rok? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Kochane Mirki i Mirabelki, postanowiłam, że czas spróbować rozkręcić coś własnego. Przemyślałam co tak naprawdę sprawia mi radość, w czym czuję się dobra, w czym bym się spełniła i oto jest: PerPer Gift ( ͡° ͜ʖ ͡°) - przygotujemy prezent od Ciebie za Ciebie :D

Z tej okazji, licząc oczywiście również na niezawodną wykopową reklamę mam dla Was #rozdajo (ʘʘ)

Na początku krótkie info jak działa PerPer Gift:
*wyręczamy w przygotowaniu spersonalizowanych prezentów na zamówienie, na różne okazje.
*paczki prezentowe kompletujemy indywidualnie na podstawie specjalnego formularza, który wypełniacie przy zamówieniu. Zawiera on krótkie pytania odnośnie osoby, którą chcecie obdarować.
*pięknie je ozdabiamy i pakujemy

Więc koniec problemów z wymyśleniem prezentu, ze znalezieniem czasu na szukanie idealnego podarunku - zrobimy to za Was (ʘʘ)

W każdą paczkę wkładamy jak najwięcej serca i zaangażowania - tak jak robiłam to uczestnicząc właśnie w wykopace :D
Prezenty są kompletowane w oparciu o informacje w formularzu, a więc każdy nasz prezent jest inny, bo i osoby obdarowywane jak i okazje są różne.

Prezenty zawierają nie tylko rzeczy dostępne w sklepach, ale także produkty rękodzielnicze robione na specjalne zamówienie.

Więc zapraszamy do korzystania! Niedługo Dzień Kobiet oraz Dzień Mężczyzny!
W tym momencie działa kod rabatowy, z którym koszt usługi to tylko 25 zł - kod: PromkaNaStart

Zapraszamy na naszego Facebooka: Facebook
oraz Instagrama: perper.gift Instagram
oraz do składania zamówień przez formularz: Formularz

A teraz wracając do rozdajo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Mam dla Was do wygrania spersonalizowaną indywidualnie pakę o wartości około 100 zł. Prezent możecie zamówić dla kogoś znajomego, ukochanego a możecie także dla siebie! No kto by nie chciał idealnie dopasowanego prezentu niespodzianki, w dodatku pięknie zapakowanego (ʘʘ)

Losowanie 19.02.2021 o 21:00
Każdy plusujący bierze udział :)

#prezenty #prezent #pomyslnaprezent #wlasnybiznes #wlasnafirma #rozowepaski #niebieskiepaski #chwalesie
akNe - Co powiecie na coś w rodzaju wykopaki przez cały rok? ( ͡° ͜ʖ ͡°) 

Kochane ...

źródło: comment_1613552944kq4gKJ9mjNxAMzYWgWPGpr.jpg

Pobierz
  • 82