Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@synbozy777: sam nie wiem, zrobiłem to konto bo myślałem, że sub będzie darmowy, a się okazało, że trzeba kupić primevideo(standardowo jest na kilkanaście dni za darmo). Zrezygnowałem z tego, żeby mi nie pociągnęło z konta i odpuściłem sobie tego suba na twitchu(tylko po to zakładałem konto na Amazon). Po miesiącu okazało się, że z konta pociągnęło mi 13$ i z tego mam primevideo i chyba suba(nie wiem, nie subskrybowalem jeszcze), także
@synbozy777: Prime gaming dostaje się za posiadanie Prime na Amazonie. Jako że w Polsce jeszcze Amazon nie działa to i Prime nie działa. W Polsce kupuje się Prime video za 25zł miesięcznie co z resztą polecam bo mają bardzo fajną i bogatą bazę filmów i seriali. Łączysz konto twitcha i Amazona i masz Prime gaming, suba co miesiąc, darmowy gry z twitcha i fanty do gier.
@fokus2701: a ty musiałeś coś ewidetnie #!$%@?ć bo prime video zanim zaczęli pobierać w polskich złotówkach to kosztował 6 dolców jak dobrze pamiętam. 13 dolarów kosztuje Amazon Prime który w Polsce jest bezużyteczny