Wpis z mikrobloga

@Ranger: no Millennium to najchętniej by wszystko przekręcało pod względem nazwy. Drugi jest chyba mBank, mLinia, mOkazje i wszystko mInne. Nie wiem jak ta "nowa" appka się sprawdza na większych ekranach, ja na swoim 4" nie jestem z niej bardzo zadowolony. Działa i jest przejrzysta, ale widać, że już nie brano pod uwagę tego rozmiaru kiedy projektowano UI i te wielkie plansze (°°
ja na swoim 4" nie jestem z niej bardzo zadowolony. Działa i jest przejrzysta, ale widać, że już nie brano pod uwagę tego rozmiaru kiedy projektowano UI i te wielkie plansze


@Nie_znany: Nawet smartfony za pińcet zeta mają obecnie minimum 5-5,5 cala więc tak, dev mają w dupie takie małe telefoniki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Nie_znany: Puszczają na system konkretny a nie urządzenia. Moja mama ma Motorolę z ekranem 4,5 cala i też w pewnych apkach jest problem.
No nie każdy lubi ale też wiesz, jak ze statystyk im wychodzi że sprzęty z X rozdzielczością (bo to głównie o nią się rozchodzi) czy ekranem to kilka % użytkowników apki to po co mają sobie ograniczać design?
@Dacir: No nie i tyle xD nie da się i co mi Pan zrobisz?
Żałuję, że wziąłem w Millenium, miałem tańszy, ale myślałem, że będę nafplacal od początku, ale nie opłaca się nadpłacać przy tej inflacji xD