Wpis z mikrobloga

Co myslicie o podazu mieszkan w naszym miescie. Pojawilo sie pelno inwestycji , chyba 200 domkow od sierleckiego i inne projekty , a jeszcze na zadupiach nie posprzedawane do konca. Jakies domki kolo siemianic - to juz wogole porazka , kto to kupuje przeciez tam jeden wielki korek i zero kominikacji... a ceny kosmiczne sie zrobily w porownaniu do tych sprzed 2-3 lat w tym rejonie. no i mega wiezowiec co ma powstac chyba 14 pieter na sobieskiego... kto to wszystko ma kupic ?
#slupsk #nieruchomosci
  • 28
@theoforos1 w tamtym roku sprzedałem mieszkanie w dobrej dla mnie cenie niemal natychmiast i kupiłem szeregowiec pod miastem. Mimo, że kolejnym potencjalnym kupującym nie polecalem tego dewelopera to i tak kolejne domki zeszły mu na pniu. Z tego co wiem to w Redzikowie, Głobinie też się sprzedają. Natomiast kolega mieszkania po babci jakoś nie jest w stanie sprzedać.
@theoforos1: Ja kupiłem szeregówkę na Norweskiej/Kaszubskiej. Nie jest tak źle z tymi korkami. Mieszkałem wcześniej w Białystok / Augustów podlasie i tam też był korki w sezonie turystycznym.
Z tego co słyszałem ceny kiedyś były niższe, ale nie jest tak źle z tym naszym Słupskiem mam porównanie do innych miast i np. w 30tys. Augustowie było 2 razy drożej niż w 90k Słupsku.
Mieszkam tu od 2 lat i jest git.
@Dziecko_Proboszcza: przeciez to najgorszy rejon te wszystkie norwseskie / kaszubskie. korek w godzinach szczytu , rano to chyba o 6 wyjezdzaja ludzie zeby do 8 do pracy zdarzyc. a buduje sie teraz tego od groma . kupowales od Sierleckiego ? Kiereckiego czy kogos innego , bo tam jeszcze pary budowalo . chociaz dobrze ze tam teraz biedronki netto postawili :) ale drogi do tych domkow to porazka
@theoforos1 od Szymichowskiej Betel Investment.
Ale ona juz nic nie buduje resztę pola sprzedala kieleckiemu. U nas jest jako tako, tragedii nie ma ale było trochę rzeczy do poprawy.
Sąsiedzi co kupili od Kieleckiego mają problem z wilgocią, chyba przez fundament im ciągnie do mieszkan na parterze. Ogólnie to nie ma dewelopera do polecenia w Słupsku, quadra tez nędza ponoć.
Widze, ze szukasz chyba mieszkania/domu jak cos to mam do polecenia zaj...
@Dziecko_Proboszcza nie ja juz swoje mam zrobione . Mieszkam w cascadzie 130 m2 :) i 140 m2 taras z widokiem na Słupsk . Ale pytam z ciekawości , bo pare mieszkan / blizniakow kupowalem i sprzedawalem , stad znam rynek i deweloprow. Sierleccy to obecnie porazka i masowka , tez slyszalem ze tam ludzie maja problem z wilgocią u Kireckiego - pismami się wymieniaja ;) ale serio , teraz tam citycenter od
@theoforos1 ponoć jest jakaś szansa na ring, między nowym oktanem a posiadłościami Markosu na Norweskiej. Jak tylko postawił się Oktan to chodzily słuchy że ktoś szukał w pobliżu działki na McDonald wiec możliwe, że oni wiedzą o czymś o czym my dowiemy na się za kilka lat
@theoforos1: ale to powinna to obejmowac rekojma ciekawe ze jeszcze to w sadzie nie wyladowalo.
swoja droga sierleccy maja chyba jakies uklady z ratuszem bo czego by nie zrobili to momentalnie jest remont drogi, chodniki, jakis park powstaje, oswietlenie. Inni deweloperzy lub osiedla juz po x lat ludzie mieszkaja a dalej dojazd po plytach jumbo i brak lamp (np. ul lawendowa, norweska lotewska itd) nowe miasto matbet ogromne osiedle powstaje a
@theoforos1 w tym ostatnim bloku przy pętli bylo nawet mieszkanie 3 pokojowe, które siedleccy podzielili na 2, kawalerka i 2 pokojowe. Najlepsze w tym bylo to, ze ten co kupił 2 pokojowe mial balkon na który wychodziło okno z kawalerki, więc mogl wyjść na balkon i podejść do okna sąsiada xD te 2pokojowe 40m2 cenili na 180k bo kawalerka była dawno już sprzedana pewnie na booking