Wpis z mikrobloga

TUTAJ "WERSJA ROZSZERZONA" I WYJAŚNIENIA, ŻE "GRUBA" WCALE NIE BYŁA TAKA ŚWIĘTA.

Jak widzimy nasza bohaterka od samego początku zachowywała się dosyć rubasznie, głośno, spadła ze stołka. Następnie do jednego z kolegów nagrywającego bez żadnego powodu powiedziała "#!$%@? Cię to obchodzi".
Później jeszcze skutecznie blokowała zaloty facetów wobec swojej kumpeli. Typowy pies ogrodnika.
Przyznaję, że nagrywający nie zachował się jak dżentelmen pierwszej klasy, lecz trzeba zaprzeczyć wszelkim głosom sugerującym, że "grubej" dostało się całkowicie za nic.

rales - TUTAJ "WERSJA ROZSZERZONA" I WYJAŚNIENIA, ŻE "GRUBA" WCALE NIE BYŁA TAKA ŚWIĘ...
  • 294
  • Odpowiedz
@qjjehaaarnpw: ale to było akurat żałosne z jego strony. Taka jest specyfika tej pracy. Jak jeszcze pracowałam jako kelnerka to nie miałam za złe ludziom gdy mówili do mnie po imieniu czy cokolwiek. A pracowałam w restauracji trochę bardziej premium powiedzmy. W barach raczej zawsze się mówi na Ty, zwłaszcza że klienci są w podobnym wieku do obsługi.
  • Odpowiedz
@rales: Co ciekawe, nastał punkt zapalny czyli obraza słowna, a baba od razu z łapami na kolesia. Oczywiście jakby dostała w drodze rewanżu/ obrony przed atakiem to byłby płacz i lament boży, że facet ją pobił.
  • Odpowiedz
@rales: Wysryw typowego przegrywa. Nagrywający (tez polacki przegryw) „nie zachował się jak dzentermen pierwszej klasy” no ale za gruba nie była niewinna XD

Wrzucalibyście tu gwalty i dekapilacie talibów na kobietach skupiając się na tym ze były wyzywająco ubrane i nie dały po dobroci. Tak nienawiść do wszystkiego co ma cipe was przezarla.
  • Odpowiedz
@rales: Jeśli tak teraz wyglądają gimbo zaloty w oparach wódki to cieszę się że nie jestem koneserem takich miejsc.

Najpierw przyszli chopcy buraczani, sprowokowali sytuację, nagrywali i wrzucili w sieć i cieszą japy bo się dziewczyny upiły. Gimbaza pełną gebą.

Dziwcie się potem że kobiety wami gardzą :D kiedy podstaw kultury osobistej brak.

Nazwanie mnie białorycerzem (czy tam innym spermiarzem) za 3 2 1..
  • Odpowiedz