Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@Flypho: fajnych kolegów masz, u mnie 1 miał pryszcze, był dodatkowo grubasem i fleją. Na szczęście ludzie mieli trochę więcej rozumu i nikt mu #!$%@?ć tych powodów nie kazał.

Jak będziesz #!$%@?ł mniej to nie masz gwarancji, możesz mieć #!$%@? metabolizm i będziesz tył, inny będzie #!$%@?ł i będzie szczupły. Tak jak z pryszczami, jeden ma pecha i #!$%@? organizm a drugi po prostu o siebie nie dba.

Wiedziałem, że pryszcze
@oliwkowemydlopodprysznic: no właśnie Ty się zesrałeś (i śmierdzi ¯\_(ツ)_/¯) bo skoro ta wolność słowa jest (chyba, że wg Ciebie nie ma to sorry, nie było tematu ( ͡° ͜ʖ ͡°)) to czemu nie można komuś powiedzieć prawdy? Gdzie jest ta obraza bo ja jej po prostu tam nie widzę?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 146
@Flypho: już pomijając zachowanie tej laski wytykanie obcym ludziom ich wad nie jest nigdy ok. Można sobie pożartować ze znajomymi, ale koleś jest totalnym wieśniakiem i pewnie to nagrywał żeby sobie zrobić fejm w necie, a wy mu bilecie brawo.

Jeszcze sobie wybrał laskę na ofiarę, bo od gościa mógłby dostać w ryj. Jakby tam siedział koleś i podszedł by z tekstem "ej zakolak, pijesz?" "albo ej" spaślak pijesz", albo "pryszczaty
@Borysko_88: Jeśli ktos nie rozumie takich podstawowych zasad funkcjonowania i komunikacji w zdrowym społeczeństwie, to chyba nie mam co się dalej produkować. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Zostawię tylko takie info dla twojego własnego riserczu: mówienie grubym ludziom w tak bezpośredni sposób i bez powodu, że są grubi przynosi najczęściej skutek odwrotny niż motywacja do schudnięcia.
I też wiem to po sobie, ogarnąłem się jakiś czas temu, choć
Jak będziesz #!$%@?ł mniej to nie masz gwarancji, możesz mieć #!$%@? metabolizm i będziesz tył, inny będzie #!$%@?ł i będzie szczupły. Tak jak z pryszczami, jeden ma pecha i #!$%@? organizm a drugi po prostu o siebie nie dba.

Jeśli będziesz #!$%@?ł mniej to termodynamika daje ci gwarancję wynikającą z praw fizyki, że schudniesz. W drugą stronę jest tak samo. Tu nie ma żadnej trzeciej drogi ani żadnej wymówki. Mniej kalorii =