Wpis z mikrobloga

Największy problem czytając wpisy z tagu #przegryw mam taki, że osoby piszące wysrywy uważają, że ich problem leży głównie w wyglądzie. Problem polega na tym, że rozwój mózgu ewolucyjnie był głównie dyktowany by się lepiej komunikować i stąd stawaliśmy się inteligentniejsi. Tak czy siak zmierzam do tego, że czytając wpisy mam wrażenie, że autorzy uważają się za super inteligentnych z pewnymi problemami natury komunikatywnej, a często obraz jaki widzę przed oczami to zwykłego debila, która jest zbyt leniwy by cokolwiek ze sobą zrobić ale też po prostu nie dostrzega źródła problemu.
Prove me wrong.
  • 9
@WachaczStopek_01-: Nic, ja sam nie wiem jaki jestem, jednym się podobam innym nie, chodzi mi o brak zauważania faktycznie źródła problemy. Z resztą widać po dwóch pierwszych komentarzach, to się chyba tyczy każdej zamkniętej grupy czy to ŚJ czy grupa osób z tagu przegryw, mają swoje widzenie i nie chcą wyjrzeć dalej uważając, że to ja teraz jestem wrogiem jest tutaj po prostu jasno widoczna hipokryzja.
@Isilmo: Poszerzenie wiedzy nie da Ci tego czego brakuje u samych podstaw i to co napisałeś tylko potwierdza, że omijasz źródło problemy próbując określić, że wzrost dałby Ci mnóstwo okazji do seksu, naprawdę wierzysz, że kilka centymetrów więcej odmieniłoby Ci stosunki damsko-męskie ? Ja nigdzie nie napisałem, że teraz powinieneś iść się dokształcać jeszcze w tak debilny sposób jak czytanie wikipedii, po prostu ludzie na tym tagu są raczej przegrywami z
@maslan63: O #!$%@? TYPIE MYŚLAŁEŚ SERIO ZE JESTEM AZ TAK GLUPI? JESTEM CIUT GŁUPSZY. TERAZ OGARNIJ TO: 168,5 CM WZROSTU, COFNIĘTOSZCZEKIZM, OKULARY, SKOLIOZA, WATLA BUDOWA CIAŁA BABYFACE BRAK ZAROSTU MAM WYMIENIAC DALEJ?! AHA NIEWIDZIALNOSC DLA KOBIET I TO #!$%@? NIE JEST KWESTIA PSYCHIKI DO #!$%@? WAFLA CZEGO NIE ROZUMIESZ?