Wpis z mikrobloga

Za prawdę powiadam wam!
Jeśli wykopki Ci mówią żebyś coś robił to masz robić dokładnie na odwrót!

Wykopki mówią, że AI zastąpi programistów i zaraz koniec El Dorado - zostałem programistą i godnie zarabiam.
Wykopki mówią że kobiety to ku%wy - ożeniłem się.
Wykopki mówią żeby nie kupować mieszkań bo zaraz pęknie bańka - kupiłem z żoną mieszkanie.
Wykopki mówią żeby kupować $ po 5zł - trzymałem PLNy i $ jest po 3.95zł.
Wykopki mówią żeby nie mieć dzieci bo gówniaki to tylko problemy - planujemy z żoną dziecko.

Jeśli chcesz być nieszczęśliwy i radzić sobie #!$%@? w życiu, nie ma lepszych doradców od wykopków.
Takiej bandy dyletantów ze świecą szukać ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#heheszki #nieruchomosci #ekonomia #programowanie
  • 84
  • Odpowiedz
@mrcino: A jakich porad oczekujesz od komuny nastolatków? W rzeczywistości w poważnych sprawach też chodzisz po poradę do dzieci sąsiada? Owszem zdarzają się tutaj osoby dorosłe, doświadczone, ale to już rzadkość. Sam rozmyślam nad usunięciem tu konta.
  • Odpowiedz
Jeśli chcesz być nieszczęśliwy i radzić sobie #!$%@? w życiu, nie ma lepszych doradców od wykopków.


@mrcino: Ty jesteś teraz radzącym wykopkiem, słuchać Twoich rad czy nie? Bo jestem zaręczony i mam umowę przedwstępną na mieszkanie, więc jeszcze mogę pójść w którąkolwiek stronę, ale teraz nie wiem.
  • Odpowiedz
Wykopki mówią żeby nie kupować mieszkań bo zaraz pęknie bańka


@mrcino: przecież tu pojedyncze osoby mówią, że będzie spadać. Większość tu mówi mieszkania tylko w górę.
  • Odpowiedz
@mrcino najczęściej najbardziej wartościowe komentarze to są te które są dodane dopiero po jakimś czasie od momentu utworzenia wpisu/posta. Fala komentarzy która wpada kilka minut po to na 99% od frustratów i przegrywow
  • Odpowiedz
@mrcino: Powiesz nam za 30 lat jak wyszedłeś na tym ślubie, bo ta jedyna decyzja wystarczy żeby odebrać ci mieszkanie, planowane dziecko, kupione na dołku dolary i "dobrą pensję z IT" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Powiesz nam za 30 lat jak wyszedłeś na tym ślubie, bo ta jedyna decyzja wystarczy żeby odebrać ci mieszkanie, planowane dziecko, kupione na dołku dolary i "dobrą pensję z IT" ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@PfefferWerfer: kobieta i ślub daje szczęście
  • Odpowiedz
Ty też jesteś wykopkiem także powinienem teraz zrobić na odwrót i ich słuchać?


@Dzosz89: na Wypoku obowiązuje zasada, że jeśli chociaż raz napiszesz generalizujący post używając określenia "wykopki", to sam przestajesz być wykopkiem, bo stajesz się ultraświadomym metaanalitykiem
  • Odpowiedz
@mrcino: Wykopki mówią żeby nie głosować na PiS - głosujesz na PiS, bo to jedyna partia, która chciała rozwoju dla Polski poprzez inwestycje w infrastrukturę krytyczną jak CPK, port kontenerowy w Świnoujściu, itd.
  • Odpowiedz