Wpis z mikrobloga

@Greiz: a to nie jest Bixenon? W sensie, że żarówka h7 jedynie uzupełnia xenon, w którym przy ustawieniu na światła drogowe podnosi się przysłona i drogę oświetla głównie xenon? Dodatkowo często h7 w takich lampach jest używana do "mrygania" długimi, aby nie skracać żywotności xenonu.
W takim przypadku ma to sens głównie estetyczny.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Ale jak jest zwykły odbłyśnik to trzeba testować który model takiej „ żarówki „ będzie miał tz odcięcie światła Bo inaczej będziesz miał #!$%@? u ludzi na drodze jak i pilotów samolotów bo wtedy to swieci w każda stronę....

@Himan1: Przecież @Greiz chce te ledy na drogowe światła, więc kogo ma oślepiać? Jakie odcięcie?
Nadal polecam to co wyżej podałem, za 7 dych masz komplet i nie wywalał błędu w BMW
radziuxd - > Ale jak jest zwykły odbłyśnik to trzeba testować który model takiej „ ża...

źródło: comment_1613733638tk6vhR9fdfLXYgR5I4UzA9.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Greiz: jak chcesz to ci sprzedam zestaw H7 z diodami csp, dekoderem canbus, kolor 6000k. Mi nie weszły do lamp.. za mało miejsca w reflektorze mimo że to mini. Mogę puscic za 50zl + 5zl wysyłka olx
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@CzarnyMastodont
Wydaje mi się, że tam w środku niema za dużo miejsca pod osłoną nigdy w zasadzie jej nie wykręcałem.
@Team
Wydaje mi się że to są zwykle xenony bo jak przełączam na długie to nie zmienia się ich kąt tylko dołączają się H7 i tak sobie świeca 2 żarówki razem ;)
  • Odpowiedz