Wpis z mikrobloga

Czas zrobić popularne top 10 :D


Top 10 #gry na #pcmasterrace
1. Doom 2016 (za muzykę)
2. Doom Eternal 2020 (za flaki)
3. Dragon Age Origins ( całokształt, najlepsze RPG wszechczasów)
4. Wiesiek 3 bo najlepszy i namówił mnie by jechać do Gdańska zobaczyć Żurawia
5. Cities Skylines ze wszystkimi dodatkami - w jakiej innej grze zrobisz krater gówna którym zalejesz miasto?
6. LineAge ][ Najlepsza gra online.
7. Diablo ][ Lord Of Destrucion - wciaga inne części jak Łodzianin amfetaminę also najlepszy COOP ever. Jeśli Twoja dziewczyna gra z Tobą w Diablo 2 na lanie to się z nią hajtnij albo daj mi do niej namiary ;>
8. Heroes III i Heroes IV ex aequo , 3 za całkoształt, 4 za muzykę i to że bohaterowie w końcu mają sens no i wiecej jednostek i fajne czary.
9. Hellblade na słuchawkach, kto nie grał ten wiele traci mimo że nie popularna produkcja.
10. Lort of the rings Return of the King - najlepszy coop na pada, jeśli Twoja dziewczyna sama proponuje byście w to grali, leć po pierścionek.

Top 10 gry na #ps4
1. God of War kupiłem 3 miesiące temu dla właśnie tej serii. Nie żałuję wydania 800zł :D
2. God of War 3 remaster- wyrwanie głosy Heliosowi, ekrany pełne krwi, brutalność, gniew i walenie pięscią bogów plus skok z olimpu w otchłań Hadesu ? to #!$%@? majstersztyk
3. Uncharted 3 i 2 - w 4 nie grałem a 1 słaba trochę. Zjada Tomb Raidery na śniadnanie.
4. Last Of Us remaster - super historia, w końcu użycie funkcjonalności pada z ps4 do czegoś.
5. Ratchet & Clank - mam 28 lat a ta gra dla dzieci mnie wciągneła, fajna animacja, głosy ma to coś w sobie.
6. Shadow of the Collosus - mechanicznie skopana jednak jak wszystko się zgra ze sobą muzyka oraz to że walczysz z ogromnym kolosem jest naprawdę pięknie.
7. Wiedza to potęga, wiedza to potęga Dekady i To jesteś Ty - udana impreza ze znajomymi starter pack
8. ???
9. ???
10. ????

Top 10 gier na #xboxone - wszystkie i tak można grać na PCie ale tutaj mamy gorszą grafikę i pada
1. Ori
2. Ori 2
3. HellBlade
4. Forza 4
5. Devil May Cry 5
6. Dark Souls i Dark Souls 3 - jak przejdziesz możesz chodzić z uniesioną głową bo należysz do elity :D
7. Cuphead
8. ???
9. ???
10. ???

Top 10 gier na #oculus czy ogólnie #vr
1. Beat Saber - ale nie kupuj DLCków, wgraj custom packi - te wymiatają! https://bsaber.com/
2.SuperHot VR - Polska gra, bądź jak Neo tylko lepszy
3. Half Life Alyx - walić tam gre i fabułę, ale grafika, fizyka wymiata, nigdy nie sprawiało mi tyle radości pisanie kredą czy rzucanie rzeczy do wiaderka i potem rzucanie wiaderkiem :D
4. Wizards nawalanie czarami wymiata
5. Boneworks - jest super ale nudności podczas grania mniej fajne :P
6. Richies Plank Experience do pokazania komuś na czym ten VR polega + skok ciśniena na właściciela że ten ktoś wskoczy w ściane ;P
7. Pistol Whip taki Beat Saber tylko inny trochę gorszy xD
8. Attack on Titan z Side Questa.
9. ??
10. ???

Top 10 #anime
1. Berserk - anime nie skończone ma tylko 27? odcinków ale nie ma nic lepszego od tego
2. Nanatsu no tanzai - 7 deadly sins, fabularnie i muzycznie wymiata ale animacja umarła po 2 sezonie
3. Claymore - też nie skończone ale muzyka, fabuła i brutalność na bardzo wysokim poziomie
4. One Punch Man - pierwszy sezon super animacja, intro gra w glowie tygodniami.
5. Full Metal Alchemist Brotherhood -
6. Death Note
7. Naruto i Naruto Shippuden - pierwsze anime które oglądałem, ciut przydługie ale ma super momenty.
8. Attack on Titan - akurat ostatni sezon leci to można nadrobić.
9. Demon Slayer -Kimetsu no Yaiba
10. Vinland Saga , Goblin Slayer, Helsing OVA, Magi Kingom of Magic, Labyrinth of Magic i Sindbad :P

Top 10 #muzyka
1. HammerFall
2. Rhapsody of fire/Rhapsody
3. Freedom Call
4. Gamma Ray
5. Helloween
6. Virgin Steele
7. Ensiferum
8. Wintersun
9. Blind Guardian
10. Turisas

Top 10 #seriale
1. Gra o tron - tak wiemy jak się skończyła :P
2. Spartacus - ale za dużo męskiego seksu, za to nadrabia mordobiciem i krwią.
3. Przygody Merlina - ale końcówki nigdy nie wybaczę
4. Charmed
5. South Park
6. Janosik
7. 13 posterunek
8. Miecz prawdy
9. Stranger Things
10. Jackass

Top 10 #filmy
1. Władca Pierścieni 1-3
2. Piraci z Karaibów 1-3
3. Matrix 1-3
4. Star Wars 1-6
5. 300
6. Zombie bobry, Sharkando, Grind House Planet Terror
7. Witaj, Święty Mikołaju (1989)
8. Avengers Endgame
9. Jackass 1-3.5
10. Harry Potter 1-6
  • 7
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Niebadzkotem: no vr i PS4 mam za krótko by ogarnąć tyle tytułów xd
A na Xboxa dawałem tylko fajne gry na pada bo takto wolę grać na pc :P To mógłbym dać inne miedzyplatformowe tytuły ale w te lepiej na kompie grać xd ładniejsza grafika, za friko bo piraty i szybciej się włącza, mody i też pada można podpiąć.