Wpis z mikrobloga

Witam, poszukuję jakichś środków pobudzających, zwiększających koncentrację innych niż kofeina, czy też yerba mate, po których mam rewolucje żołądkowe. W ciągu dnia niestety łapie mnie straszna senność, przez co brakuje mi bardzo koncentracji, w nocy tak naprawdę mam dopiero energię, jednak po całym dniu nie potrafię jej do końca wykorzystać, muszę się wspomagać melatoniną by zasypiać o stałych porach. Czytałem trochę o stymulantach takich jak piracetam, czy modafinil, jednak dużo osób pisało, że w sumie to jest to placebo, więc odpada. Znalazłem też trochę informacji o środku o nazwie ,,noopept'', który jest dostępny na allegro, trochę razy kupiony i same 5 gwiazdek, czy ktoś może to polecić i opisać działanie? Póki co do ważniejszych spraw, jak siedzę w domu to po prostu parzę yerbę, zależy mi więc na podobnym efekcie, byle by nie miał wpływu na układ trawienny. #noopept #nootropy #modafinil #piracetam
  • 14
@Klodmonet: Amfetamina odpada, efedrynę też chyba ciężko dostać, słyszałem o niej, jeśli chodzi o spalanie tłuszczu, jako skład spalaczy tłuszczu, jednak czy rzeczywiście tam się znajduje... działa również pobudzająco?
@RamboRobert:
Śpię minimum 7-8 godzin, jeśli chodzi o używki to nie uzywam wcale jakoś często, nigdy nie piłem kawy, bo po prostu nie dobrze się po niej czuję, okazyjnie jedynie, kiedy potrzebuję wyższego skupienia to coś wezmę. Po prostu przez dolegliwości żołądkowe nigdy nie ciągnęło mnie to stałej suplementacji kofeiną.
@munny:
Wody dziennie piję 2-3 litry, więc myślę, że odpowiednio, bieganie do toalety co godzinę to średnia opcja.

@Klodmonet:
@Reviewer piracetam to nie placebo, ja sobie teraz stosuję 2400 - 2400 - 0 i extra działa. Jedynie trzeba do tego brać trochę minerałów, lecytynę itp.

Noopept z kolei działa bardzo indywidualnie i trzeba do niego suplementować jakieś źródło choliny, bo w innym wypadku występuje wiele efektów ubocznych jak senność czy brainfog.

A przede wszystkim to nie są stymulanty tylko środki nootropowe.