Wpis z mikrobloga

Można wiele zarzucać Cyberpunkowi, ale takiej pięknej gry jeszcze świat nie widział. Znajdźcie mi ładniejsze nocne miasto z neonami w jakiejś innej grze - nie da się. Po prostu wow.
I nie wiem o co chodzi z tymi konsolowymi wersjami z gry, przecież jest dostępna na PS Store i działa i wygląda super na PS4.
#cyberpunk2077 #ps4 #xboxone #pcmasterrace #gry
SmugglerFan - Można wiele zarzucać Cyberpunkowi, ale takiej pięknej gry jeszcze świat...

źródło: comment_1613849908WdtFP0Qod8rZUyXSC4ACuU.jpg

Pobierz
  • 18
@SmugglerFan: Cyber przy GTA V to jakiś przedpotopowy odpad który udaje jaki to nie jest ohiah bo wykorzystuje wszystkie biblioteki i wariacje świateł na kartach wartych mieszkanie w centrum Wrocławia prawdziwy król potrzebuje tylko jedną instalke z szejderami

gta v > red dead > lego city undercover > gówno > cyber
trejn - @SmugglerFan: Cyber przy GTA V to jakiś przedpotopowy odpad który udaje jaki ...

źródło: comment_1613850883o7urRhdKYrSVSgJ0o3PqV2.jpg

Pobierz
@andrzeju1: @Keris: na moim rtx 2070 super cyberpunk byl brzydszy niz arkham knight na gtx 1070.

Nie no ładny ten Batman co wysłałeś, ale nie porównuj tego do CP xD

@Nihas: ej faktycznie troche nietakt :| obrazilem taka dobra gre porownujac ja do cybercrapa

Nie ma co dyskutować z gościem, hejtowanie CP jest chyba jednym z jego życiowych celów ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Nihas:
SmugglerFan - @andrzeju1: @Keris: na moim rtx 2070 super cyberpunk byl brzydszy niz a...

źródło: comment_1613860476bAFciLcGRh8g1IaHq0tTD5.jpg

Pobierz
@andrzeju1 chyba oszalałeś. Grafika jest świetna, ale nie wyprzedza żadnych czasów, to jedyny element tej gry godny 2020 roku, ale nie ma w niej nic rewolucyjnego żeby porównywać go do Crysisa, który przeniósł całą oprawę na wyższe poziom a nie tylko grafikę czego juz Cyberpunk nie robi.