Wpis z mikrobloga

W nawiązaniu do tego wpisu
https://www.wykop.pl/link/5966445/o-bashobora-wskrzesil-27-zmarlych-wiecej-niz-jezus-ojciec-john-jest-skromny/

Ogólnie tak... ja tam wierzący zbytnio nie jestem.
Ale to co sie #!$%@?ło kiedyś na jakiś "uzdrowieniach"...

Miałem bardzo wierzącą dziewczynę (trochę głupia) ale #!$%@? tam. Wytrzymałem dwa lata, bo w sumie ładna była.
No i tak się spotykaliśmy już rok czasu. Po tym czasie powiedziała, żebyśmy poszli do kościoła, bo raz na tydzień... (chyba czwartki) są jakieś uzdrowienia czy #!$%@? wie co. No to, aby nie brać udziału w tej szopce sam, wziąłem kolegę. Przed tym jeszcze na odwagę #!$%@?śmy browara i setkę. No i ok...
Siedzimy śmieszkuejmy. Ot normalna msza.

Kończy się msza... część ludzi wychodzi a część zostaje na "uzdrowienia"... no a że, obiecałem dziewczynie to zostajemy no to zostaliśmy...
Gra muzyczka, ktoś tam śpiewa, ktoś tam klaszcze. Ksiądz się modli. Gasną światła. aaaa najlepsze jest to, że to było nagrywane na normalne kamery w kościele.

Cisza.... ciemnooo... zapala się lekkie światło od świeczek.
Nagleee JEB #!$%@? ktoś zarył łbem o podłogę. Myślę ok spokooo Ksiądz coś tam podśpiwuje..
Później podbiega koleś do drzwi wyjściowych krzyczy, że musi #!$%@? wyjść a za nim ksiądz go goni i mówi, że #!$%@?.
Kłócą się. Tamten księdza wyzywa od #!$%@? i się z nim szarpie. Ksiądz mu ręce wykręca (w stylu #!$%@? do spania czy coś).
Zaczyna drzeć morde w jakiś #!$%@? językach. Ale ok. (może to sobie wyolbrzymiamy po tym alkoholu, nie wiem nie wiem może to teatr xD)

Mówię do dziewczyny, że wychodzimy bo to jakiś #!$%@? cyrk. A ona śpi.
NA STOJĄCO #!$%@? XD

STOI STOI I NAGLE
JEB #!$%@? ŁBEM O ZIEMIE

Ja na kolege, on patrzy z myślą (no #!$%@? podnoś ją, co sie #!$%@? patrzysz)
Ja ją podnoszę, a jakaś stara babka podchodzi do mnie i mówi "ZOSTAW JĄ, MA SPOCZYNEK"
Co Ty #!$%@? #!$%@??! Podnoszę ją. A ta babka "Zostaw i tak nie wstanie" czy coś takiego.
Obsrałem trochę zbroje.

Stoimy dalej w kościele. Kolega mówi "cho na drugą setkę".
Myślę sobie, toż nie zostawię mojej dziewczyny tutaj xD

No #!$%@?, niech leży.
Powoli idziemy i nagle wstaje ona... XD

Pytam się czy nic się nie stało itp. a ona, że WSZYSTKO OK XD

Zabrałem ich stamtąd i więcej do kościoła nie wróciłem XD
Po tym wszystkim się jeszcze #!$%@?łem z kolegą.
Nie mogliśmy pojąć tego co się #!$%@?ło

Koniec xD
Ale ogólnie łbem o podłogę #!$%@?ło dużo osób

#bekazkatoli #kosciol #gownowpis #egzorcysta #tvpis (trochę też)
  • 21
pamiętam jak byłem we Włoszech na fajnych wakacjach i wstawiałes codziennie piwko i śledziłem i było fajnie, fajna opowiastka ale nie czytam


@justlogin: Pamiętam też jakie to były dobre czasy. Lato może skromne, ale za to zima, też taka nijaka była
aaa, to inna sprawa XD kiedyś widziałam wytłumaczenie, że ludzie wprowadzają się tam w jakiś dziwny trans i stąd biorą się te dziwne zachowania. Kościół ma na ten temat różne stanowiska, jedni popierają, inni mówią, że to pochodzi od diabła. Byłam na tym kilka razy, nie padłam, ale po nałożeniu rąk przez księdza złapałam dobrą fazę, w sumie fajnie było.


@YellowDogo: aaa ogólnie to ksiądz łapał za łeb, tych bardziej "#!$%@?".
@YellowDogo: opowiedz coś więcej, kiedyś na religii opowiadali i zapraszali do kościoła na takie wydarzenia. W sumie to ciekawi mnie, jak się czułaś podczas tego i po tym? U mnie to opowiadali nawet o rosnących nogach w przypadkungsy jedna jest krótsza xD
@Damianowski: To bardzo stara metoda, praktykowana od tysiącleci w bardzo różnych religiach i kulturach, a jest to po prostu wprowadzanie ludzi w trans, także hipnotyczny przy pomocy długich, zbiorowych modlitw i śpiewów, często w warunkach rozproszonego migoczącego światła, zapachu kadzideł, odpowiedniej scenografi itp., przy czym dla fanatyków katolickich te transy w innych religiach to dzieło szatana i jego demonów, ale już u nich to działanie "ducha świętego" ( ͡°(