Wpis z mikrobloga

Musze pochwalić #mediamarkt, bo mi wczoraj zaimponowali (ʘʘ)
Kupowałem #callofduty #ps5, nie było cenówki, na necie wszędzie 249zl więc myślałem, że to ogólnokrajowa promocja. Poszedłem do kasy, zapłaciłem w międzyczasie coś ogarniając w pracy, i na schodach różowa mnie pyta, czemu tak drogo, czy nie miało być 249 - wyszło 329 xD

Mają zwroty do 30 dni bez pytania, więc poszedłem próbować zwrócić - ku mojemu zaskoczeniu, pani powiedziała, że może uda się wyrównać cenę do media expert (ʘʘ) i się udało, oddała mi 80zł w gotówce

Jak bardzo tego sklepu zwykle nie lubie, tak teraz mi zaimponował
Rabusek - Musze pochwalić #mediamarkt, bo mi wczoraj zaimponowali (ʘ‿ʘ)
Kupowałem #c...

źródło: comment_1613905673NddGCdAT2QPJSD31xl8V5G.jpg

Pobierz
  • 7
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Rabusek: Jedyny sklep w którym ze dwa razy się targowałem. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Przy premierze PS4 również spisali się najlepiej ze wszystkich, więc mam do nich szacunek. Niestety w większości przypadków ceny mają wyższe niż Euro czy Media Expert. ()
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@wojtas6506: Potwierdzam, moja konsola jak przyszla byla zajebiscie zapakowana, zewnetrzne pudlo troche wytarmoszone ale oryginalne od Ps5 nienaruszone ;) Z tymi cenami nie za bardzo jest tak. Ostatnio czailem sie na soundbar i w MM byl za 799zl, w euro rtv agd za 799 a w media expert kosztowal 899 wiec roznie moze byc