Wpis z mikrobloga

Wpisz w google ranking promomocji bukmacherskich


@Aquamen: Nie jestem jakimś fanem typerii, ale zdajesz sobie sprawę, że te wszelakie "rankingi" czy to pożyczek, kont bankowych, promocji bukmacherskich itd. to też affiliacja i mają z tego %? To nie jest tak, że jakiś typ amatorsko prowadzi bloga i jest top1 w google na daną frazę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Aquamen OP pytał o jakiś dobry kod promocyjny do Fortuny, więc został my podany link, gdzie takowy dobry kod ma podany. Powiększający standardową ofertę powitalną. Nie pytał o najlepszy, bo też żeby taki znaleźć trzeba by było przewalić kilkadziesiąt stron, ale pytał o dobry. Poza tym, wyraźnie lepszego się i tak nie znajdzie niż 210 zł bez ryzyka i nie mam co do tego wątpliwości. Kto chce, ten skorzysta, a kto nie
@Typeria: Tere fere kukuryku.Już raz nadziałem się na Twoje linki, gdzie zachęcałeś do założenia konta w betclicu.Założyłem i się okazało, że trzeba zrobić obrót x6 gdzie przy zachętach zapominasz hehe dawqć znać o takich rzeczach.Potem były pretensje oto,że o powinieneś sam sprawdzić, gdzie reflink prowadził do założenia konta bez regulaminu obrotu...Już wszyscy Cię tu znają patrząc po komentarzach. Żegnam.
Wystarczy po wejściu na stronę buka z ich linków przejść na stronę główną, a potem w tworzenie konta


@Madridista98: a słyszałeś o czymś takim jak cookies? W niektórych przypadkach możesz wejść z czyjegoś reffa, a konto założyć np. za kilka dni, a i tak reff zaliczony ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Aquamen Z reguły przy każdej promocji jest informacja o możliwości sprawdzenia jej szczegół i wymaganym obrocie i wydaje mi się, że przez prawie 3 lata prowadzenia strony nie mieliśmy poza Twoja skarga innych tego rodzaju. Być może faktycznie wina wtedy leżała po naszej stronie, za co możemy jedynie Cię przeprosić, ale na pewno nie było to zamierzone. Chociaż z tego co pamiętam, to była kwestia Twojej nieuwagi - nawet nie zapoznałeś się
@Madridista98: To zależy od oferty. W sumie u polskich buków się tak nie orientuje, u zagranicznych na pewno jest możliwość, że tylko wejdziesz z linka = zapisane jako reff. Dlatego jak chcesz mieć pewność, że nikt nie zarobi ( ͡° ͜ʖ ͡°) to z incognito