Wpis z mikrobloga

Ma ktoś jakieś fajne buty do #bieganie? W mieście, wiec głównie asfalt/chodnik - twarde nawierzchnie. Koleżanka polecała mi addidas boost, warto w to zainwestować dla ochrony kolan?
  • 8
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@poloq: można biegać nawet boso i nie #!$%@?ć kolan. Podstawą jest stopniowe zwiększanie obciążenia i ćwiczenia uzupełniające, żeby wzmocnić mięśnie, tak się chroni kolana a nie #!$%@? butami. Do porzygu.
@D4NKR1D3R: już kilka lat biegam amatorsko, wiec nie tak na początek, do tej pory po prostu używałem jakichś nike za 200 ziko, zastanawia mnie czy faktycznie warto, czy ma to jakiś mierzalny wpływ na kolana

@mozgogrdyczka: jejku, spokojnie, ćwiczenia tez robię, nie powiem ze jest super bo miałem lekka przerwę, ale jest dobrze. Pomiędzy butami tez czuć różnice, im dłuższy dystans pewnie bardziej, zastanawia mnie tylko czy różnica między butami
@poloq ja czekam na jakieś dobre promki. Jak się pojawiają, to zazwyczaj na tagu ktoś napisze. Można spokojnie zaoszczędzić 200-300zł od ceny podstawowej. Ja ostatnio kupiłem Hoki i Pegasusy i to w tym samym tygodniu:-)
@ovoc: @aukolb:@D4NKR1D3R:@blazko: super, dzięki za opinie, w bliskiej rodzinie już pare osób miało problemy z kolanami - dużo straconego czasu i pieniędzy, stad takie obawy. Podziałam jeszcze w tych co mam teraz, a jak się trafi jakaś fajna promka, to może się skuszę