Wpis z mikrobloga

Jak sobie poradzić z zerwaniem? Z tym że moja była sobie prawdopodobnie życie układa powoli z kimś nowym a ja trzeci dzień leżę w łóżku i wychodzę tylko do toalety bo nawet jedzenie matka mi przynosi. Z tym że ciągle o niej myślę jak to było dobrze na początku a później wszystko się #!$%@?ło i z tym że ciągle płaczę mimo że już minął miesiąc i powtarzam sobie ze jeśli bym mógł cofnąć czas to bym to zrobił? #!$%@? (,) #przegryw #zwiazki #rozowepaski #depresja
  • 35
@HalpMePLIS: powiem coś od siebie, bo w sierpniu przeżywałem to samo, a ona już po 2 tygodniach z nowym jechała na jakiś wyjazd. Nie idź w alkohol, ani inne używki, ja poszedłem - żałuje, bo to tłumi bol tylko na chwile, a później wraca ze zdwojona siła. Ja rzuciłem alkohol, poszedłem na terapie i wziąłem się za siebie, ćwiczenia, dużo starałem się wychodzić z mieszkania, zafiksowalem się trochę na punkcie ludzkiej
@Berkowski965 dzięki za te słowa najbardziej zapamiętam to "pamiętaj ona straciła osobę która kochała, a Ty straciłeś kogoś kto uciekł jak zaczęło się psuć." bo to najbardziej pasuje do sytuacji i masz rację, myślę o tym bo ja naprawdę od piątku leżę tylko w łóżku i chodzę do kibla bo na nic nie mam ochoty ale czas to zmienić. Na początku rozstania zająłem się właśnie dietą i ćwiczeniami a jak się do