Wpis z mikrobloga

@e_m_p: To da się zrozumieć jak się przyjmie że pisał to krety, ale to jest po prostu bezsensownie napisane.
"Większość z nich to mężczyźni - aż 43%". Przecież z tego wynika dokładnie to co zrozumiał OP, większość z tej grupy t.j 43% to mężczyźni. Jedyny powód że da się to zrozumieć to to, że to co tam jest napisane nie ma sensu, więc trzeba szukać innego rozwiązania.
Gdyby dane były inne
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ObserwatorPPR: Jak pisałem wyzej zdanie można różnie interpretować, dlatego wnioski wyciąga się z treści artykułu a nie nagłówka.

Nikt nawet nie wspomniał o treści artykułu - ikto tu jest kretynem?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@e_m_p: Nie napisałem, że jest błąd, a że jest źle napisany. Pierwsze zdanie określa zbiór A, a drugie zdanie odnosi się do nieokreślonego zbioru B, dlatego wyrażenie "większość z nich" jest niejednoznaczne. Odnoszę się tylko do zaprezentowanego nagłówka, bo to jest tematem wrzutki. Treści nie czytałem, hosty gazety wyborczej mam zablokowane.
Statystykami zajmuję się profesjonalnie i gdyby ktoś przysłał mi takie dane, to bym poprosił o wyjaśnienie.
36% wszystkich Polaków ale 46% wszystkich mężczyzn z tego przedziału. Mam nadzieję że pomogłem w tej małej lekcji czytania ze zrozumieniem. Pozdrawiam


@wodzik:
Możesz mi powiedzieć skąd to dokładnie wynika, że 46% odnosi się do "wszystkich mężczyzn", a nie do "większości"? Nagła zmiana podmiotu? I jeszcze ten myślnik każący myśleć inaczej. Jak do tego doszedłeś, powiedz mi xD.
43%. To jakiej płci jest pozostałe 57% w tym przedziale wiekowym?


@dolOfWK6KN: 43 % mężczyzn w tym przedziale wiekowym mieszka z rodzicami, a 57% mężczyzn w tym przedziale wiekowym nie mieszka z rodzicami.
@Flypho: @kamaz_5320:
@polaczyna: na swój sposób to trudne, żeby po 13 latach edukacji 5 dni w tygodniu 6 godzin dziennie nie umieć czytać ze zrozumieniem XDD Gratulacje XDD

182 plusy XDDDDDD HUSARIA XD Fajnie macie w tym chlewie

W 2018 roku odsetek gniazdowników w całej populacji w wieku 25-34 lat wśród mężczyzn był na poziomie 43 proc., podczas gdy wśród kobiet – 29 proc. We wszystkich województwach udział gniazdowników
@martwykotek:
Ale ty piszesz teraz o sobie? Jeśli uważasz, że zdanie z nagłówka jest poprawnie napisane to sam jesteś analfabetą, nie ma innego wytłumaczenia xD. Nie da się tego ostatniego zdania logicznie obronić.

nagłówek słaby, ale da sie zrozumieć o co chodzi

@ScapularNotch:
Dać się da, ale nie jest to na pewno kwestia "czytania ze zrozumieniem" a umiejętności pisania po polsku. Ten nagłówek zawiera błędy i jest błędnie skonstruowany.
Pobierz Flypho - @martwykotek:
Ale ty piszesz teraz o sobie? Jeśli uważasz, że zdanie z nagł...
źródło: comment_1613947127RdaYAOfB7620idqQdJnPWp.jpg