Wpis z mikrobloga

Właśnie na wykopie zadziało się coś za co kocham ten serwis - zmiana frontu.

Kwiecień 2020 - Każdy komentarz gdzie ludzie pisali żeby siedzieć w domu i nie wychodzić nawet na balkon z miejsca dostawał 2k plusów, ci którzy pisali że to może zbyt radykalne podejście byli minusowani i obrażani. Główna #!$%@? newsami o ciężarówkach z ciałami we Włoszech, w gorących zdjęcia pustych półek w sklepach i kilometrowych kolejek ludzi stojących po ostatnie rolki papieru i makarony. Simon mówiący o zagrożeniach z płomieniem na głównej.

Luty 2021 - Każdy komentarz mówiący o "plandemii" i NWO ma z miejsca 2k plusów, każdy sugerujący że to trochę zbyt radykalne podejście są minusowani i obrażani. Główna #!$%@? newsami o trupach poszczepiennych, w gorących zdjęcia zatłoczonych supermarketów z heheszkowymi podpisami o potrzebie zamykania stoków i krupówek. Biedka robiący inbe z policjantami z płomieniem na głównej.

Serio, uwielbiam ten serwis za to, że tu nie ma centrum, tu są albo ludzie #!$%@?ęci w jedną albo w drugą stronę. Tu nie można powiedzieć nic zbalansowanego i rozsądnego bo rozpęta się wojnę mirko-mirkową opartą o argumenty na które gdyby spojrzał na nie Schopenhauer powiedziałby jedynie "o tym właśnie mówiłem".

#wykop #mikroblog #mirko #przemyslenia #covid19 #koronawirus
  • 171
Nie dziwne, sytuacja była nowa dla wszystkich, nikt wtedy nie wiedział jak się zachowywać i postępować. W miarę upływu czasu i zdobytych doświadczeń i informacji istoty myślące mogą zmieniać zdanie i podejście do sytuacji. To takie dziwne?
@HonyszkeKojok: dlatego nie noszę, nie nosiłem i nosić maseczki nie będę (no jedynie parę dni jak mnie gardło trochę drapało to do sklepu zakładałem coby zarazy nie roznosić, pomysł jednak nieglupi w takim wykonaniu moim zdaniem). A dyskutować na takie tematy tutaj nie ma sensu, bo albo foliowe czapeczki, albo panikarze, a ja się z żadnymi nie utożsamiam xD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Wandsbeker: nie nie, nie zrozumieliśmy się. Miałem na myśli ludzi celowo łamiących zakazy, np. widujących się ze znajomymi, często w większych grupach bez zachowania reżimu sanitarnego, czyli tak jak to było dawniej. Pracować da się natomiast bezpiecznie, ale jak już wspominałem powyżej, ludzie mają #!$%@?.
@HonyszkeKojok:

Tu nie można powiedzieć nic zbalansowanego i rozsądnego


Przecież politycznym motorem tego serwisu jest wojenka dwóch przygłupich obozów, czyli neuropy i 4konserw.

Spróbuj napisać coś centrystecznego i rozsądnego, to zostaniesz przez nich od razu wyzwany od symetrysty albo ukrytego wyznawce przeciwnego obozu xDDD

Psychoza level 9999, ja nie wiem jak Ci ludzie funkcjonują w normalnym świecie, kiedy czytam niektóre posty. Albo siędzą w piwnicy albo tylko w internecie udają takich