Wpis z mikrobloga

Mirko pszypau. Udało mi się umówić z panną na jutrzejszy ONS tylko jakoś nie wspomnialem że jestem spierdoxem prawikiem. Morda niby w miarę + jestem wysoki (187 cm) ale wychowany przez #!$%@? ojca i matkę starą dewotke.

Wkrecilem sobie że jestem chadem i przez neta jakoś wyszło tylko jak przyjdzie to szybko pozna że jeszcze nie dymiłem ( _) co robić? Dzisiaj kumpel wraca na rodzinną wieś i do poniedziałku mam wolne mieszkanie, jak się przygotować na jutro? Narazie mam taki plan: kupić 2 x 100 wódki na odwagę, podwalać od rana żeby się nie schlapac za wcześnie ale co jeszcze? Tylko nie trollujcie że mam kupić kwiaty czy inne gówno

#seks #zwiazki #ons #niebieskiepaski
Pobierz AgresywnaSzyba - Mirko pszypau. Udało mi się umówić z panną na jutrzejszy ONS tylko j...
źródło: comment_1614192524kybLIZeJxdpp2qN3ViuWUA.jpg
  • 15
nie kombinuj ze znieczuleniem kindybala bo wbrew pozorom możesz mieć problem z dojściem ze stresu a nie z przedwczesnym wytryskiem


@depresjawieloryba: Może też być jednak odwrotnie, pamiętam co było jak miałem 15 lat i pierwszy raz ruchałem, nie był to najdłuższy maraton xD