Wpis z mikrobloga

@Marcvebvc:

możesz przypakować na siłowni i zjesc w restauracji

nie wiem jak siłownia ale w gta 5 można chyba było zjeść w restauracji a nawet jeśli nie to gta 5 oferuje znacznie więcej poza tym o czym sa może pomarzyć i co?

Więcej detali

gówno prawda

Lepsza fabuła a carl jest fajniejsza postacią niż konfident Mike, psychol trevor czy nudny podróba Carla Franklin. W sa było wszystko a gta 5 to
@Marcvebvc:

fabuła to element gameplayu?

skoro nie odróżniasz oceniania gameplayu od fabuły to nawet nie mam co tu dodawać xD rozpisujesz się o tym jak ubóstwiasz SA w głównych powodach podając fabułę gdzie tu jest ankieta o gameplayu czytaj mechanikach gry a jak przychodzi do gameplayu to dajesz jakieś mało znaczące i nic nie zmieniające w rozgrywce pierdoły typu jedzenie czy chodzenie na siłownie. A to że 5 to rewolucja gameplayowa
@Marcvebvc: i dalej argumenty na poziomie gameplay jest prosty i że dla 10 latków mimo że wykazałem przykłady gdzie są rewolucje gameplayowe. A szkoda gadać, tak jesteście zaślepieni tą nostalgią do SA że nawet nie potraficie najzwyczajniej przyznać że nowsza o 11 lat gra jest bardziej zaawansowana gameplayowo co jest oczywistością. A to że tobie akurat się nie podoba fabuła a misje według ciebie są łatwe to już twoje zdanie. Najzabawniejsze