Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@wilhelm99: mamy rozumieć, że body shaming jest zły, ale tylko gdy dotyczy femoidów. W drugą stronę jest OK i co my się, #!$%@?, w ogóle dziwimy


@ArmageddonsBlade bodyshaming w stosunku do kobiet: schudnij gruba, bodyshaming w stosunku do mezczyzn: urosnij krasnalu
  • Odpowiedz
tylko kobiety są tak pozbawione empatii i wrażliwości. Natura nakazuje im odczuwać zdrową pogardę do niskiego wzrostu, cofniętej szczęki i małych penisków. Taka prawda


@BigKahunaDick: no faceci to w ogóle nie odczuwają pogardy np. do grubych kobiet xD I jeszcze ta generalizacja, kiedy nawet na tym screenie widać, że same smutne reakcje dostał, pewnie połowa od kobiet
  • Odpowiedz
@BigKahunaDick: 100% prawdy, nawet moja dla moich rodziców powiedziała, że podoba jej się mój wzrost i szczęka xD
Ale z drugiej strony mam kumpla 165 i też sobie spokojnie ogarnia dziewczyny, niebrzydkie.
Po prostu jak ktoś o siebie nie dba lub nie jest zaradny to tylko wtedy jest skazany na samotność.
  • Odpowiedz
@PomidorovaLova: ma znaczenie ponieważ dłuższy penis (np18cm) robi dłuższe ruchy i cały czas zajmuje 12cm najbardziej unerwionej części pochwy. Krótki, 12cm penis zajmuje tę część tylko gdy jest cały włożony na ułamek sekundy.
  • Odpowiedz