Wpis z mikrobloga

@Deklitoryzator: Wygląda jak gra spóźniona o 12 lat XD. Artstyle to jakiś żart, ani to nie jest zgodne z oryginałem ani ładne, a na dodatek idiotyczne bo pokemony mają już swój ustanowiony styl. Ale już tam #!$%@? z artstylem, to czy sie go lubi to kwestia subiektywna, obiektywnie można za to stwierdzić że gra jest obrzydliwa graficznie. Przecież jakby to pokazać komuś kto niezorientowanemu w temacie to by pomyślał że to
@Yuutsu: Mam takie same odczucia. Uważam, że jeśli chciałbym poczuć graficzną nostalgię, to włączyłbym DSa i pograł w Platinum. ORAS moim zdaniem zrobili bardzo ładnie pod kątem remaku - zachowali co istotne, dodali coś nowego, grafikę dostosowali do standardu obecnego w 3DS. Remaki DP wyglądają anachronicznie niestety, co mnie smuci, bo bardzo na nie czekałem. W serię gram od 1998, a więc od jej początków w Polsce i to pierwszy raz,
@Kryspin013 No właśnie, wyglądają jak na 3DS-a, a jednak wychodzą na Switcha. Zawsze, gdy seria debiutowała na nowej platformie widoczny był zdecydowany skok graficzny. Tutaj miałem na myśli ogólne dopieszczenie gier i ich zawartość. O ile grafikę tytułów na Switcha mogę przeboleć, tak irytuje mnie obniżenie poziomu trudności i niewielka zawartość tych gier.