Wpis z mikrobloga

Cześć Mireczki!
Razem ze znajomymi jakiś czas temu stworzyliśmy markę Bory Natural. Są to mydła całkowicie hand made, ekologiczne i pięknie pachnące. Robione w samym sercu Borów Tucholskich!

Piszę tu bo pomysł, na który wpadliśmy niedawno to całkowity sztos. Co powiedziecie na mydło z CBD? Nie jest to kolejne mydło udające że ma cbd z podbitą sztucznie ceną. Tu całego dobra jest na bogato! Do tego delikatny zapach konopi i jesteśmy w raju.Resztę doczytajcie w opisie na stronie.
Powiem Wam Mireczki, że przetestowane i serio aż się chce myć nim więcej niż dłonie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Mydło konopne

SPECJALNA PROMOCJA dla Mirkoczatu: Podczas składania zamówienia na mydło konopne wpisz we wiadomości do nas coś w stylu PDK lub "wykop pozdrawia" a dostaniesz całkowicie gratis jedno z naszych tradycyjnych mydeł o zapachu sosnowym w próbnym opakowaniu 100 ml

Oczywiście czekamy na jakiś feedback, jeśli uznacie że coś warto poprawić dajcie znać.
Serio warto spróbować () Oczywiście zachęcam do spróbowania również innych naszych mydeł. W planach inne produkty które zadowolą Waszych chłopaków, dziewczyny, mamy i babcie. Tatusiów też.

#cbd #mydlo #handmade #ekologia #bory #higiena
  • 6
@jony-terrt: Jeśli używasz lufki jako dozownika to tak ;) A tak serio to przez skórę też się wchłania i ma sporo przyjemnych właściwości. Jak się rozwiniemy to może nie tylko mydła będą ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Palexpres: ale co by nie było takie mydło jak nasze pomaga na wiele dolegliwości skórnych takich jak alergie, łuszczycę czy atopowe zapalenie. Do tego super nawilża. Ja mam sucha skórę i serio jest przyjemnie. Nie namawiam, nie chce tu robić jakiejś agresywnej reklamy ale serio chcielibyśmy się rozwinąć i dorobić spoko produkt. Jak patrzyłem po różnych sklepach to często miałem wrażenie że wszędzie chcą mnie oszukać że tego cbd jest jakiś