Wpis z mikrobloga

Co otrzymuje osoba korzystająca z reflinka? Wiem że punkty ale chciałbym wiedzieć jakie ilości i za co. Ile za rejestrację i ile za zakup urządzenia. Ah! Czy ktoś wie czy punkty za zakup liczą się od zakupu czy od użycia kodu zniżkowego? Na starym koncie widzę że mam punktów 14 i nie wiem za co tak właściwie. Starszy sprzęt kupowałem rzapce więc jedyny sposób w jaki mogły być naliczone to od użycia kodu promocyjnego.

Na szybko utworzyłem nowe konto bez używania reflinka i widzę że do zakupu otrzymam dwie paczki zamiast trzech na starym. Jeśli wykonam rejestrację z refa będzie paczka więcej?

Wykonuję trudne fikołki matematyczne (dodawanie i odejmowanie xd). Póki co wychodzi mi 40,50 (gdybym nie musiał kupować nowej karty sim to 36zł) za urządzenie plus osiem paczek.

#glo
  • 6
@boxuu: ale co mi szczegółowo opisałeś? pytam w tym wpisie konkretnie o ilość punktów i za co. poza tym wcisnąłeś mi kit że mogę podać byle jaki numer bo nie przychodzi na niego weryfikacja co nie jest prawdą. teraz się zastanawiam czy za podanie przezemnie samego adresu m@ilowego nie liczyłeś na podstawowe pięć punktów.

zarzucasz mi jeszcze cebulowanie... przecież jest to zwykły pragmatyzm i chęć zadbania o swój interes, a nie
@boxuu: i co z tego że trzy dni temu? ja nie założyłem konta aby wciskać ludziom swoje refy. gdybyś ty potrafił czytać z zrozumieniem to wywnioskowałbyś z mojego poprzedniego wpisu że mnie twój ref nie będzie interesował. pytałem w nim o co innego: o kwestię uzyskania zniżki (do której w ogóle twój link referencyjny nie jest potrzebny). moim głównym problemem było uzyskanie nowych danych do rejestracji razem z numerem telefonu.

wprowadziłeś