Wpis z mikrobloga

Nie polecam letyshops, zwykli oszuści. Przez jeden dzień udało mi się uzbierać kilkaset złotych z ich programu pod tytułem "Cashback bez zakupów" - w skrócie udostępniasz wygenerowany przez nich link i osoby, które dokonają przez niego zakupów, a nie mające tam konta generują "cashback", który leci na Twoje konto. Wkleiłem link tylko na swoim blogu, który akurat ostatnio wygenerował szczęśliwie duży ruch, przez kilkanaście osób zrobiło zakupy, za które otrzymałem prowizję.

Na drugi dzień dostałem lakoniczną wiadomość e-mail, że konto zostało usunięte, gdyż naruszyło zasady bezpieczeństwa poprzez automatyzację działań.

Na Facebooku mnie zlali, na e-maile nie odpisują.

A tak sprawdzam ich regulamin https://letyshops.com/pl/agreement

(...) LetyShops zastrzega sobie prawo do jednostronnego odrzucenia, według własnego uznania, cashbacku oraz do zawieszenia lub całkowitego zakończenia dostępu dowolnego Klienta do usług Serwisu (...)

(..) jeżeli Klient Serwisu LetyShops (...) zagrozi funkcjonowaniu Serwisu, LetyShops zastrzega sobie prawo do zablokowania konta Klienta, a następnie jego usunięcia i rozwiązania Umowy z Klientem w ramach procedury pozasądowej, (...)


#letyshops #cashback
  • 1