Wpis z mikrobloga

Bylam sobie wczoraj u moich dziadkow w Bytomiu. Dziadek lvl 90. Taka ma piekna baze. Kwiatki ode mnie kocha i dokarmia odzywka dla storczykow. Pokazywal mi swoje nowe radio i bylo fajen (ʘʘ) potem babke pokokietowal i #!$%@?. Czyli jednak jest mozliwe nawet w tym wieku #!$%@? niezle gowno. #!$%@? se o tapczan noge i rozpoczal licytacje, ze za dyche da doknac strupa. No i kto da wiecej. Boze ale ja go kocham. W sumie on mje wychowal bo mame zawsze w pracy i ojciec tez a potem #!$%@?. #gownowpis
źródło: comment_1614497170zEOAvnONxbUCiT6whUETyl.jpg
  • 66
@SmakoszKotow a ty naucz się czytać ze zrozumieniem. To kolega wyżej wyjechał z jakimś podziałem normalni i nienormalni. Ja zauważyłem tylko, że większość Polaków wierzy, więc siłą rzeczy jest to normalne w naszym społeczeństwie. Zastosuj się do obrazka:
wypisanie się z pedosekty to nie tylko obowiązek każdego patrioty, ale także przyjemność. Od razu lepiej się robi na serduszku


@Hrjk: Podobno to nie ma wartości, jakbyś się wypisał, tylko jest to akt odsunięcia się. W każdym razie że chyba nie tracisz sakramentów itp. To wszystko działa nadal, apostazja to tylko taka deklaracja czegoś tam. Niewiele zmienia.
Ale może wierzysz w magiczną moc, że to coś zmienia. Nie będę się kłócił
@kwiatekelo: Wierzysz że jeśli istnieje potężny byt który stworzył świat który nas otacza, wraz z funkcjonującymi tutaj prawami fizyki, reakcjami chemicznymi i skomplikowanymi systemami biologicznymi, to chciałby żeby staruszek spowiadał się ze swoich grzechów księdzu, i od tej spowiedzi zależałoby dostanie się owego staruszka od nieba?