Wpis z mikrobloga

@Xafg: Na Dw masz przynajmniej wybór, na exsite jedynie oxycloudl. A spróbuj poprosić o inny serwer, tudzież napisz jakiś komentarz który nie wznosi pod niebiosa, wszem i wobec panujacego nam serwra oxy. Degrengolady i atmosfery panującej na stronie nie wspomnę. Kiedyś to była fajna strona, teraz to jakas KUPA (dlikatnie mowiac). Zauważyłem też, że nawet dobrzy/fajni uploaderzy poznikali ze strony, albo nie wiem, być może zostali zbanowano, pewnie za to że
@dawid-p: Ja używam exs bo tam wszystko wychodzi a dalej jest przepierdzielane na inne fora wiec akurat ja wspieram tych co coś robią nie tych co kopiują i wrzucają jako swoje, Już kiedyś był ten temat gdyby nie ex to na innych by nic nie było a co do darkw jaki masz wybór ? Zablokowali oxy, teraz wrzucaj pliki bo rapidu kasa się nie zgadzała...
@Xafg: Wychodzi ale same filmy, nie samymi filmami człowiek żyje.. Do tego duzo fajnych uploaderow poznikalo których pamiętam od lat na exsite, a widze ze dodaja gdzie indziej. Pytalem jednego z nich czemu nie dodajesz na EX? - BO MAM NA NIM BANA. A za co? - Za link na inny serwer w poscie, a nikt mnie nie uprzedzil ze nie wolno, a moze i tak, ale nie czytam wszystkich prywatnych