Wpis z mikrobloga

@Bialy_zeszycik: bo ich interesuje 1100. A nie czynsz którego nie zobaczą na oczy, a który płaci najczesciej i tak wynajmujący osobiście przelewem.
To jak mowic ile sie zarabia brutto, nikogo za bardzo to nie interesuje.

A aktualne mieszkanie trafiłem właśnie na zasadzie ze byla podana cena 1800, a dopiero na koncu ogloszenia wpisane ze w cenie jest czynsz, co sie nie zdarza za czesto, wiec nikt nie chciał mieszkania za 1800
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@RyzyKamil: polacy lubią czuć że zaoszczędzili. Wolą to niż faktycznie zaoszczędzić.
Przykład z branży meblarskiej, gdzie ludzie przyszli do znajomego pooglądać meble i stwierdzili że w Agata meble kupią, bo tam promocja -30%

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Jason_Stafford: dla polskiego społeczeństwa bardzo dziwne, ja z kolei szanuje ¯\_(ツ)_/¯ Sam się #!$%@?łem jak robiłem praktyki i musiałem wracać cały spocony i #!$%@? do domu, bo mogłem się tylko obmyć przy zlewie.
Czemu ludzie wystawiają mieszkania na wynajem i kuszą niskimi cenami, a jak przyjdzie co do czego to dolicz sobie media, kaucję, jakiś dodatkowy czynsz (°°


@Bialy_zeszycik: bo jak wstawiam ogłoszenia z pełnymi kosztami to mam ZERO zgłoszeń, a przy podaniu tylko czynszu + kosztów w opisie, to ludzie natychmiast dzwonią, żeby umówić się na oglądanie już tego samego dnia.

Więc cóż,