Wpis z mikrobloga

Namiar na bezpieczną aborcję.

Nie każdy korzysta z fb, więc dzisiaj wkleję Wam informację, którą zamieścił Aborcyjny Dream Team w niedawnym poście. Dowiecie się czym zajmuje się organizacja Aborcja Bez Granic. Poniższy tekst skopiowałam stąd <- klik

Im szybciej się do nas odezwiesz, tym szybciej zorganizujemy Ci wsparcie i pomóc. Aborcja Bez Granic to inicjatywa 6 organizacji (Kobiety W Sieci- aborcja po polsku, Ciocia Basia, Abortion support network, Abortion Network Amsterdam, Aborcja Polska - Women Help Women i my) rozsianych po kilku krajach, po to by pomagać w dostępie do aborcji. Pomagamy w organizacji wyjazdu, pobytu, pokryciu kosztów zabiegu w Niemczech, Holandii i Anglii. Do 24 tygodnia ciąży jesteśmy w stanie pomóc Ci przerwać ciążę - bez oceniania i bez pytania o powód. Po 24 tygodniu w przypadku występowania (pozwoliłam sobie poprawić błąd) wad płodu ciągle mamy możliwość wsparcia Cię w aborcji.
Aborcja Bez Granic zapewnia:
- poradnictwo związane z niechcianą ciążą, w tym rzetelne i obiektywne informacje o aborcji,
- informacje o organizacjach oferujących bezpieczne leki do aborcji farmakologicznej,
- praktyczne informacje przydatne w zorganizowaniu wyjazdu i zabiegu przerwania ciąży za granicą jak najmniejszym kosztem,
informacje o klinikach wykonujących zabiegi w Niemczech, Holandii, Wielkiej Brytanii i w innych krajach, gdy potrzebna jest aborcja powyżej 12. tygodnia ciąży,
- wsparcie finansowe na pokrycie kosztów podróży i zabiegu przerwania ciąży, !!
- nocleg,
- tłumaczenie i wsparcie w zagranicznych klinikach, jeśli nie zatrudniają osób mówiących po polsku,
- inne formy wsparcia, które okażą się potrzebne i będą możliwe do zrealizowania.

Kochana, jesteśmy z Tobą i trzymamy Cię za rękę.

33/31

#aborcja #codziennepowiedzkomus <- taga do czarnolistowania/obserwowania

Kochani, jak już Was wołam to nie musicie plusować komentarza z wołaniem! Ułatwia mi to znacznie wpisywanie nowych osób na listę, bo nie korzystam z mirkolist tylko mam plik, do którego wklejam sobie plusujących. :)

JEŻELI JEDNAK JESZCZE CIĘ NIE WOŁAM, TO PLUSUJ ŚMIAŁO PIERWSZEGO KOMCIA Z WOŁANIEM ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Amishia - Namiar na bezpieczną aborcję. 

Nie każdy korzysta z fb, więc dzisiaj wkl...

źródło: comment_1614703953Wm4OY2RC4a4e7i6MFZAj9M.jpg

Pobierz
  • 56
  • Odpowiedz
@Profil_Internetowy: Jasne, że można. Na tak późnym etapie ciąży zazwyczaj są wykonywane aborcje ze względów embriopatologicznych. Czasem ktoś badania zrobi później, czasem ktoś się waha i wydarzy się coś, że jednak uzna, że nie chce podejmować się wychowywania chorego dziecka. Różne są powody tak później decyzji.
  • Odpowiedz
@Amishia: Zrobiłaś może wpis o tym z czym wiąże się ciąża i poród dla kobiety? Znowu mam gagatka, który mówi „niech urodzi i odda do adopcji” nie rozumiejąc jakie konsekwencje nosze ciąży jak i połóg.
  • Odpowiedz
Do 24 tygodnia ciąży jesteśmy w stanie pomóc Ci przerwać ciążę - bez oceniania i bez pytania o powód.


@Amishia: Największa zmora każdego prawaka - usunięcie ciąży w każdym przypadku, nawet wtedy gdy się popuściło szpary przed Oskarkiem w kiblu na wiejskiej remizie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Oczywiście plusik i moje ukłony dla kobiet pomagającym Polkom w przeprowadzeniu aborcji
  • Odpowiedz