Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Zasiedziałem się troche w mojej aktualnej gównorobocie, która miała to być taka praca żebym mógł się utrzymać w trakcie studiów zaocznych, jednak jest ona dość ciężka fizycznie i jak wracam to nie mam siły ani ochoty się uczyć i wszystko robię na ostatnią chwile. Mam ochote się teraz zwolnić i zrobić jakiś projekt w javie i może spróbować dostać się na staż wakacyjny, tylko troche się boje, że jest już za mało czasu do wakacji, nie wiem jak wyglądaja te rekrutacje ale pewnie już w maju musiałbym wysyłać cv(poprawcie mnie jeśli jest inaczej) niby nie musze się uczyć od 0 bo jakieś 2 lata temu już się uczyłem javy i miałem 2 większe projekty, więc to raczej będzie kwestia przypomnienia sobie wszystkiego. Te ~2 lata temu zacząłem prace i studia które skutecznie zabierały mi czas i siły więc jakaś dodatkowa nauka już odpadała. Chciałbym was zapytać czy teraz w będzie szansa na znalezienie pierwszej pracy w dzisiejszych czasach, czy firmy w ogóle przyjmują na entry-level stanowiska?
Z drugiej strony jeśli nie spróbuje to co wtedy? Mam utknąć w tej pracy na kolejny rok, chyba bym tam zwariował i jeśli zostane to jest duża szansa że ten semestr będzie ostatnim a wtedy to już w ogóle...

#studbaza #pracbaza #programowanie #naukaprogramowania

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #603e560fada392000b186bd8
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 3