Wpis z mikrobloga

@adrianpiotr: XD farmazony pociskasz, a Cię plusują. @mwmichal: @smawek12: @Karonon: ci panowie już Cię wyjasnili, ja tylko dodam, że za każdym razem jak jestem w DE, w dużych miastach typu Koblencja czy mniejsze mieściny i wioski w Nadrenii-Palatynacie to marze sobie, by tak właśnie wyglądała Polska - czysto, schludnie, porządek architektoniczny. Zwykłe polskie miasteczko wygląda jakby tam każdy budował coś od przypadku, a potem obłożył to styropianem. Dodam
w Polsce jest naprawde schludnie w porównaniu do takich niemiec czy Francji


@adrianpiotr: Ale p*dolisz kocopoły. Jak mieszkałem w Niemczech to dowolne przedmieście praktycznie każdego większego miasta wygląda tak, jak najlepsze rejony Konstancina czy Magdalenki pod Warszawą gdzie wille stoją po 20-30mln PLN. To co ty widziałeś to typowy syf centrum dużego miasta ale Niemcy czy Francja to nie tylko okolice dworców dużych miast xDDD
Na zachodzie kontenerów na śmieci nie ma? No to oni te śmieci chyba #!$%@?ą


@xPekka: eh, gdy jesteś tak bardzo przeżarty brakiem estetyki że nawet nie potrafisz sobie wyobrazić estetycznych rozwiązań :)

Amsterdam: https://www.youtube.com/watch?v=0JtoSafhvLM

Oczywiście nie na całym Zachodzie tak jest - im bardziej na południe tym brudniej. Ale są miasta które są naprawdę super czyste i schludne - generalnie da się, tylko trzeba chcieć i trzeba za to zapłacić.

Sam
a w Polsce jest naprawde schludnie w porównaniu do takich niemiec czy Francji


@adrianpiotr: XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Szkoda, że nie ma google street view w Niemczech, to bym cię wyjaśnił w 5 min.

PS Ale jest we Francji. I każdy może sobie sam porównać polską wieś do francuskiej. #!$%@? jak potłuczony.
@jeremy_bolm: tylko, że w tych brudniejszych dzielnicach Berlina czy Paryża żyje może 1% populacji ich krajów. U nas jest fajnie w miastach wojewódzkich (i to nie w ich wszystkich dzielnicach) a reszta to dramat. Małe miasta i miasteczka to syf jakich mało.