Wpis z mikrobloga

Wielu z Was pisze do nas codziennie z pytaniem jak wygląda kwestia obostrzeń i możliwości testowania na Malcie, stąd postanowiliśmy stworzyć publikację, która będzie aktualizowana na bieżąco.

Otóż przychodzimy z dobra informacją! Przylatując na Malte nie musicie robić testu PCR w Polsce. Zostaniecie wtedy przetestowani na lotnisku szybkim testem ZA DARMO.

Podobnie ma sie sytuacja przed powrotem do Polski. Możecie za DARMO zrobić test PCR na Malcie, aby uniknąć kwarantanny w Polsce.

W znalezisku macie kompleksowe informacje jak wygląda sytuacja na Malcie i jak zrobić testy na Malcie.

Dajcie wykopa jeśli informacja jest interesująca :)

Aktualne obostrzenia i restrykcje na Malcie - darmowe testy PCR (zweryfikowane)

Zapraszamy do do śledzenia hashtagu #rudeiczarne jeżeli chcesz być na bieżąco z naszymi publikacjami.

#rudeiczarne #europa #malta #koronawirus #podroze #podrozujzwykopem #zadarmo #zwiedzajzwykopem #covid19
rudeiczarne - Wielu z Was pisze do nas codziennie z pytaniem jak wygląda kwestia obos...

źródło: comment_1614762144vI4Yawobhq2FtTX2HoHVSn.jpg

Pobierz
  • 91
@Krupier: No wiadomo, że to bardzo wrażliwa kwestia. Ale na Malcie o tyle fajne jest to, że Malta wymaga testów ale jeżeli nie masz zrobionego testu przed przylotem to masz robiony za friko na lotnisku. Co więcej możesz zrobic sobie za darmo test PCR przed wylotem do Polski (gdzie inaczej byś trafił na kwarantanne). W Polsce nie możesz nawet zorbić sobie prywatnie testu PCR po przylocie bo i tak musisz być
@Krupier: To były oosby, które wylatywały z Malty do kraju w którym wymagany jest test PCR. Wiec były to lewe wyniki z Malty. I były to przypadki, gdzie ludzie nie mieli koronawirusa a po prostu zapomnieli sie zapisac na darmowy test i dzien przed robili fakowe zaswiadczenia :D
@rudeiczarne:
Czy to już na pewno działa? Czy opierasz się na danych ichniejszego ministerstwa? W tamtym roku w październiku byłem zesrany ze strachu, bo z Malty płynąłem promem na Sycylię, miały być testy, #!$%@? muje itp. Dodzwonić się do NFZ maltańskiego się nie dało a testy były finalnie tylko dla Maltańczyków. Nawet dzwoniłem do polskiej ambasady w Rzymie czy potrseba tego testu w porcie włoskim czy nie. Finalnie nikt nie sprawdzał
@Werian89: Jest specjalna infolinia 111 dzwoniąc z maltańskiego numeru lub +356 21324086 z innego numeru gdzie umawia się na test. Nie czekałem nigdy (5 razy) dłużej niż kilknaście sekund na połączenia a teraz można też już rejestorwac sie na test online (wszystko masz opisane w znalezisku). Maltanskie NFZ nie odpowiada jako tako za samo umawiania i wykonywania testów.

W ogóle opcja darmowego testu dla turysty była niemożliwa na Malcie swego czasu.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@CwanyLis93: a kto powiedział, że tylko ja mam takie podejście? Takich ludzi są setki tysięcy i uwierz mi, że kraje z ograniczeniami to prędzej czy później odczują. :)