Wpis z mikrobloga

Slogan "radość z jazdy" #bmw sobie wymyśliło mega adekwatnie do tego co czuje kierowca wsiadając do ich samochodów.

Jeździłem w swoim życiu już wieloma samochodami, ale to jak prowadzi się nowa seria 3 jest niesamowite. Wahałem się jeszcze przy alfie bo jestem w niej zakochany od dłuższego czasu ale jednak po pierwszych dniach nie było sytuacji żebym żałował decyzji.

Jaram się w cholerę i kilka razy dziennie szukam powodu żeby gdzieś się przejechać ()

Aaa no i wiadomo 2.0 to nie BMW ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#chwalesie #motoryzacja #g20
Pobierz krzych0 - Slogan "radość z jazdy" #bmw sobie wymyśliło mega adekwatnie do tego co czu...
źródło: comment_1614780785PJMKgO3d9c7DnaRmlepgn7.jpg
  • 53
@pawel86: Ja wlasnie jade odebrac swoja bawarka od doktora. Troche usmiech sie jej skrzywil ( ͡° ʖ̯ ͡°) Nie moge sie przekonac do hybryd. Jak dla mnie to V8 musi byc i gdyby nie normy spalin to juz dawno kupilbym stara M3
@sh2dov: V8 spoko, ale jeszcze lepsze V12. Dlatego dobrze mieć kilka samochodów w garażu ;) A jak już V8 to takie o pojemności 6.4. Hybryda typu plugin w G20 to super opcja - można jeździć po mieście w całkowitej ciszy. Latem wsiadasz do schłodzonego wnętrza a zimą do zagrzanego. Lepiej to przyśpiesza niż v8 w e92 m3. Oczywiście dźwięk silnika nie jest rewelacyjny, ale można się trochę ratować lepszym wydechem. Średnie
@pawel86: Straz pozarna ( ͡ ͜ʖ ͡) wslizgnalem sie w wystajacy schodek w busie. Tylko kosmetyka na szczescie, spryskiwacze, czujniki, nawet zamki zderzaka nie zniszczone byly.
@Adass: robiłem to przez brokera. Rabat na samochód mieli największy wiec u nich wziąłem. W zależności od wersji silnikowej / wyposażenia możesz liczyć przy takiej 3 w salonie na 10-18%, u brokera spokojnie ponad 20%. Fakt ze koszt tego to słabsza obsługa czy droższy leasing ale u mnie suma na koniec przeważyła na korzyść brokera


@krzych0: dasz mi na PW u jakiego brokera to brałeś?
@BijeNiemcaPoKasku: Alfa była w sumie najbardziej pożądana na samym początku poszukiwań ale z drugiej strony większa utrata wartości i słaba dostępność korzystnej oferty finansowania (ale i samego samochodu) skutecznie mnie zniechęciła. Ale z drugiej strony G20 prowadzi się na podobnym poziomie co Gulia i spokojnie może z nią konkurować a dodatkowo ma lepsze multimedia i technologie (np aktywny tempomat).

A czy poziom prowadzenia Alfy i BMW jest abstrakcyjny i nieosiągalny dla