Wpis z mikrobloga

@kingwing1: już ci to udowadniali w innych wątkach, ty nawet nie stałaś obok liberała, najbliżej ci do katolskiego zamordysty, podpisałeś się już pod konfederacją gietrzwałdzką jak prawdziwy katolski fanatyk?
  • Odpowiedz
już ci to udowadniali w innych wątkach, ty nawet nie stałaś obok liberała


@steemm: dowiedziono mi to niezbicie i już nie mogę się tak tytułować ;/

nie podpisałem się ale bardzo szanuję wszystkich sygnatariuszy
  • Odpowiedz
@Zuchwaly_Pstronk: piękna alegoria, Braun posiada ustabilizowane poglądy a świat się miota na wszystkie strony wymyślając na nowo proch na przykład popierając demokrację, której nieudolność udowodniono już 2500 lat temu
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 21
@kingwing1: świat nieustannie się zmienia od zarania dziejów, czego niektóre zakute pały nie potrafią zrozumieć i wolą tkwić w swoim szambie obarczając cały świat za swoje życiowe porażki ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@wodzik: prawda, bardzo dobra formacja.


@kingwing1: #!$%@?ąc od tego na kogo ja głosowałem, to formacja zajebista. Zwłaszcza jak marzy ci się mieszkanie w katolibanie?

Serio nie przeszkadza ci, że koleś otwarcie popiera antyszczepów i bierze udział w protestach przeciw 5g? Albo że chce batożyć gejów?
  • Odpowiedz
#!$%@?ąc od tego na kogo ja głosowałem


@wodzik: typowe, pierwszy mówisz że formacja beznadziejna a sam pewnie głosowałeś na kilka razy gorszą xd

. Zwłaszcza jak marzy ci się mieszkanie w katolibanie?


@wodzik: marzy mi się mieszkanie w katolickiej monarchii

Serio nie przeszkadza ci, że koleś otwarcie popiera antyszczepów i bierze udział w protestach przeciw 5g?


@wodzik: przeszkadza

Albo że chce batożyć gejów?


@wodzik: nie gejów a publicznych
  • Odpowiedz
@wodzik: typowe, pierwszy mówisz że formacja beznadziejna a sam pewnie głosowałeś na kilka razy gorszą xd


@kingwing1: nie ma gorszej partii od konfederacji.

@wodzik: marzy mi się mieszkanie w katolickiej monarchii


Typowy wolnościowiec. Możesz robić co chcesz, pod warunkiem, że robisz to co ja chce.

@wodzik: przeszkadza


To świadczy, że braun jest albo debilem albo świrem. To, że mówisz że to najlepszy poseł konfederacji wystawia im zajebiste świadectwo.
  • Odpowiedz
nie ma gorszej partii od konfederacji.


@wodzik: to głosuj na komuchów i dziw się że nic się nie zmienia albo jest coraz gorzej, może wtedy przejrzysz na oczy, sorki ale nie będę rozmawiał z takim ignorantem
  • Odpowiedz