Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 22
@Nie_RabarbaR: Mordo normalne pytanie, od razu wiem czy laska ma kija w dupie, czego bronisz jej. Księżniczki liczą tylko na followy na insta, no i przy okazji na chada jak się trafi. Nie wiem ile ty konwersacji wykonałeś ale wiem że jak ma choć trochę zainteresowania to rozmowa się klei a nie od razu z tekstem '#!$%@?'. Z fartem.
  • Odpowiedz
@Nie_RabarbaR: Raczej ty nie piszesz dużo z ludźmi i raczej nie używasz tindera bo byś wiedział że zaczynanie rozmiwy niekonieczne od hej i pisania swego życiorysu nie musi być błędem.
  • Odpowiedz
@revinPL no, masz rację, nie używam tindera, bo nie potrzebuję. Ale wiem że jak kogoś poznajesz to normalną reakcją człowieka jest small-talk i podstawowe zwroty, żeby się kulturalnie przywitać, a nie pytanie jaki kolor kwiatów dobrali do trumny babci xd.

Zresztą, jeżeli tyle razy ktoś musi używać tindera to chyba oznacza że w jego taktyce coś nie działa, a tutaj chyba widzimy co xd
  • Odpowiedz
@Nie_RabarbaR: W normalnej sytuacji tak ale nie na tinderze. Nie zawsze. Często się pisze od razu coś odnoszącego się do opisu. Potem i tak coś i sobie trzeba napisać jak chce się ruszyć do przodu z tematem
  • Odpowiedz