Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mam problem. Po przejrzeniu oprawionej pracy dyplomowej znalazłem pewną ilość błędów (głównie literówek), których wcześniej nie wychwyciłem, a które strasznie psują cały dokument. Czy jest możliwość "wycofania" złożonej pracy po przejściu przez system antyplagiatowy i dostarczeniu jej do dziekanatu? Bardzo bym nie chciał zostawić tego w taki sposób, ale obawiam się że już za późno. Rozważałbym nawet powtarzanie semestru dyplomowego, choć nie wiem czy to możliwe w tym przypadku. Mieliście kiedyś podobną sytuację?
#studia #studbaza

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6044060bd2f37c000a2c0cb4
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Przekaż darowiznę
  • 39
@AnonimoweMirkoWyznania: chłopie, weź sobie pierdyknij poprawiona wersje i zachowaj dla siebie. Tamto składaj i nic nie zmieniaj. Nikt tego nie otworzy w życiu. Sam się sralem literówkami ale promotor mi powiedział że jak to nie jest na 1stronie , system przyjmie to mam zapomnieć o nich xd
@janeeyrie: to promotorka czy recenzentka?

@AnonimoweMirkoWyznania: same hir, po wydrukowaniu i oprawieniu znalazłem błędy, w tym przy podpisach wykresów, numeracji rysunków itp. olałem temat bo nie dość że praca już złożona to jeszcze szkoda mi było kilku dych wydawać dla kilku głupich cyferek xD
@Plp_: Specjalnie sprawdziłam jak coś:

Recenzentem jest wybrana przez nas osoba (co najmniej o stopniu doktora habilitowanego) oraz promotor (co najmniej o stopniu doktora), z którym tworzymy tekst naukowy.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AnonimoweMirkoWyznania:
To zależy. Jezeli Twoja uczelnia korzysta z APD i praca jest na 4 kroku to masz możliwość złożenia wniosku o cofnięcie pracy na sam początek. Jeżeli jest na 5 (praca gotowa do obrony) to mocno zależy od wew procedur danego wydzialu/uczelni. Zadzwoń do dziekanatu swojego i podpytaj czy jest szansa na cofnięcie jej jeszcze.
Jeżeli do obrony masz więcej niż 3 dni to powinno się udać.

Do JSA jedna pracę
Różowa: Wbrew temu co tu piszą promo i recenzent zwracają uwagę na tą takie rzeczy i mogą Ci wytknąć w recenzji tym bardziej, że jest kilka punktów do stracenia. W cenzji są takie punkty jak:
1. Staranność, kompletność i poprawność dokumentacji wyników/procesu projektowania/ranga czasopisma, w którym opublikowano artykuł naukowy (0-3 pkt.)
2. Ogólna estetyka pracy (0-2 pkt.)
Teraz już nic nie wiele da się zrobić, bo wersja w wystemie i dla
Różowa: Wbrew temu co tu piszą promo i recenzent zwracają uwagę na takie rzeczy i mogą Ci wytknąć w recenzji tym bardziej, że jest kilka punktów do stracenia. W cenzji są takie punkty jak:
1. Staranność, kompletność i poprawność dokumentacji wyników/procesu projektowania/ranga czasopisma, w którym opublikowano artykuł naukowy (0-3 pkt.)
2. Ogólna estetyka pracy (0-2 pkt.)
Teraz już nic nie zrobisz, bo wersja w wystemie i dla promotora i recenzenta musi
Nie do końca się zgadzam z tym, że nikt tego nie przeczyta. Ale szczerze to szkoda Twojego zachodu na zmiany. A już powtarzanie semestru to żart chyba. ( _) nie wiesz ile tam jest błędów, których nawet Ty sam nie wyłapałeś. Koleżanka napisała pracę i wylapalysmy literówkę uwaga w tytule. To dopiero wstyd. Promotor ileś razy przeglądał i nigdy nie zwrócił na to uwagi. Na szczęście poprawiła przed wydrukiem.
Nikt poza, promotorem i recenzentem nigdy nie przeczyta tej pracy a oni będą mieli w dupir


@taktoto: Moich prac inżynierskiej i mgr nie przeczytał z pewnością nikt :D Nawet promotor i recenzent.
RzeczywistyZwyrodnialec: > Wbrew temu co tu piszą promo i recenzent zwracają uwagę na takie rzeczy i mogą Ci wytknąć w recenzji

ale przeciez promotor sprawdza prace przed puszczeniem jej w antyplagiat (a OP pisze, ze juz przeszla przez JSA). nie wiem jakiego ty miales/mialas promotora, ale moj zwracal uwage na literowki i takie #!$%@? xD

Zaakceptował: LeVentLeCri