Wpis z mikrobloga

#bekazprawakow #homoseksualizm #gayisok

#neuropa Tym obrazkiem żegnam się z Wami przed usunięciem konta dzisiaj wieczorem. Zwalczanie prawaków u Waszego boku było zaszczytem. Nawet nie wiecie jak wspaniali jesteście. Życzę Wam jeszcze więcej kreatywności, cierpliwości i zapału, a mi przyda się zdrowy detoks od wykopu.

Do zobaczenia Kochani ʕʔ
A.....r - #bekazprawakow #homoseksualizm #gayisok

#neuropa Tym obrazkiem żegnam si...

źródło: comment_1615208486yql3lENNGEmZmCkrBBYmcL.jpg

Pobierz
  • 11
@placebo_ odpocznę sobie trochę od męczących dyskusji z ludźmi którzy na badania naukowe odpowiadają obrazkiem z feministką z kolorowymi włosami ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A usuwam konto żeby się wreszcie uwolnić od nicku kojarzonego z nie moim kanałem YT, wybranego lata temu jak jeszcze nie wiedziałem że zostanę tu na dłużej. Za jakiś czas wrócę, tylko z lepiej dobranym nickiem.
Tym obrazkiem żegnam się z Wami


@Ator: tak #!$%@?ąc od treści i znaczenia, to smutno się patrzy jak rysunek satyryczny wraca do prymitywnych początków, gdzie symbolika i dowcip były praktycznie zerowe i cały "dowcip" był chamsko wypisany...
@enron akurat w tym przypadku zarówno moja wersja jak i oryginał to raczej dość poważna krytyka

@Ator: nie chodzi nawet o to czy ma być element humorystyczny (choć oczywiście MA być, bo w przeciwnym wypadku zamiast obrazka byłby sam tekst poruszający ten problem), tylko o to w jak prymitywny sposób przekazuje informację.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Ator: czyli krótko mówiąc nie jest to wina prawackich mediów tylko aspektów których nie da się wyeliminować