Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@niepoprawny_marzyciel: ja mam teraz 60, średnia €18. Kupiłem za €20 pierwszy pakiet, dokupilem przy 18, 17 i 17,5. Zastanawiam się czy dalej w to brnąć i się pozbyć jak troche odbije, czy zostawić jak jest i zapomnieć na kilka miesięcy.
@niepoprawny_marzyciel: nie wiem co to będzie, zobaczymy za 3 tygodnie, a potem w maju jakoś ma być komunikat pierwszego kwartału 2021, ale zobaczymy co będzie po 31.03, jak nie wybije się z dołku to sam nie wiem co zrobię, ale już mam kilka opcji na które chce przerzucić kapitał tj expeditors, dsv panalpina, maersk lub z innego sektora siemens healthinees, philips healthcare, varian medical systems czy ge healthcare, ale to sie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@niepoprawny_marzyciel: widzę że też miałeś nadzieję na otwarciu ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ja na razie też bez gwałtownych ruchów, zdecydowałem nie dobierać juz w tym tygodniu, żeby się zaraz nie obudzić z inpostem o wartości 20% portfela, bo aż tak to nie wierzę w tą inwestycje. Zamykać z taką stratą też nie chce na razie, więc póki co czekam tak jak ty. Ciekawe typy, dorzucam do obserwowanych.
@dthprf: ja nie wiem co pomoże inpostowi jak newsy typu amazon od 1.03 w polsce + sponsoring inpostowi 3000 paczkomatów i umowa z amazonem, umowa z allegro na x lat w przód, przeciez amazon + allegro to bedzie z 40-50 % ecommerce w polsce, takei komunikaty wjezdzaja, polecenia dżejpi morgan czy barklisa i #!$%@? gówno spada regularnie 3-4% dziennie xD

zobaczysz dzisiaj znowu -3% i widzimy sie na 15 € za