Wpis z mikrobloga

Mireczki i Mirkówny, czas na chyba najpóźniejsze #pokapake xD

Z powodu pewnych perypetii, zbiegu okoliczności, przebywania paczki na kwarantannie i koniunkcji Marsa względem innych planet za prezentację zabieram się dopiero teraz.
Paczka doszła do mnie z Wysp Brytyjskich, a konkretniej z Irlandii jakoś końcem stycznia. Sprawcą tej wspaniałości jest szanowny Mireczek @henoch który swoją drogą powinien dostać odznakę "detektyw" za dokładne przeskanowanie mojej aktywności na wypoku i dobranie podarków idealnie w punkt! Widać napracowanie :)

Teraz konkrety czyli prezentacja:

- na pierwszy ogień, clue całej paczuchy czyli list, którego nie przytoczę, ale bardzo dziękuję za miłe słowa i postaranko :) (już zapomniałem jak to jest dostać list na PAPIERZE, do tego pisany ręcznie):P

- kolejny punkt to produkt który został użyty jako kolejny czyli (a jak, że by inaczej) przysmak dla kota :P Kondzio wydaje aprobatę i pozwala mi cieszyć się resztą paczki bo swoje już dostał (pic rel w komentarzu)( ͡° ͜ʖ ͡°)

- następnie płyta winylowa ze składanką samych tuz hip hopu. Jest w pyte, było słuchane i jak najbardziej ląduje z resztą kolekcji na półeczce, chociaż jako coś co dostałem a nie kupiłem sam zawsze ma większą wartość sentymentalną ;)

- t-shirt 2001: Odyseja kosmiczna. Jako zdeklarowany fan sci-fi nie mogę się nie cieszyć z tego prezentu. Swoją drogą film leci do ponownego zobaczenia!

- kilogramowa yerba brazylijskiej marki której w Polsce chyba kupić nie można. No i to jest właśnie ten risercz Mireczka @henoch to są te detale :P Będzie pite, tym bardziej, że moje zapasy właśnie się kończą, a dzień bez yerby dniem straconym :P

- next one: multitool rowerowy z wyglądu porządny (mam kilka chińskich i ten wygląda dużo lepiej). Znów w punkt! Sezon się zaczyna, sam już jestem po kilku wyjazdach, a wraz z poprawą pogody, pewnie i ilości kilometrów się zwiększą więc sprzęt do serwisu w terenie zawsze na +!

- ostatnia pozycja to piękna, metalowa piersiówka. Prezent z kategorii użytecznych, chociaż jeszcze nie przetestowany (nie będę przecież w domu do piersiówki przelewał:P). Miejmy nadzieję, że gdy pogoda zacznie się naprawdę wiosenna to sprawdzi się idealnie podczas jakiegoś ogniska czy czegoś podobnego.

No i to by było tle, albo raczej aż tyle!!!

Mireczku @henoch jeszcze raz serdeczne dzięki za fajne prezenty, a przede wszystkim za poświęcony czas na skompletowanie tego wszystkiego! Widać, że się do tego przyłożyłeś, a to najlepszy prezent dla mnie!

Z fartem mordki i do następnej #wykopaka ( ͡° ͜ʖ ͡°)
agnad - Mireczki i Mirkówny, czas na chyba najpóźniejsze #pokapake xD

Z powodu pew...

źródło: comment_1615215169Kv9HVee54JotbPfwGjUBAF.jpg

Pobierz
  • 2