Wpis z mikrobloga

Wołam ponownie użytkownika @CaRo_ który do dzisiaj nie rozliczył się z publicznej zbiórki na schronisko dla piesków.
Skontaktowałem się ze schroniskiem, które otrzymałem w wiadomości prywatnej i nie potwierdzają otrzymania takich prezentów... Nic nie wiedzą o tej zbiórce.
Czekam jeszcze na odpowiedź zrzutki na temat zbiórki pieniędzy dla dziadka. Mają mnie powiadomić o autentyczności.


#pomagajzwykopem #mikromodlitwa #wykopefekt #rozdajo #zegarki #zegarkiboners #sherlock #schroniskodlazwierzat
Pobierz K.....z - Wołam ponownie użytkownika @CaRo który do dzisiaj nie rozliczył się z publi...
źródło: comment_1615225711TmpGOdgFOHIzr0lBBE4Jsi.jpg
  • 21
@KrzysztofMickiewicz: brawo dobra robota, proszę Cię nie poddawaj się miras i trop tego cwanego oszusta @CaRo_

Nie ma nic gorszego jak dorabianie się na zrzutkach, frajerstwo jakie trzeba tępić. Te pieniądze zebrane mogły komuś pomóc, a nie zasilić kieszenie cwaniaka.

Masz ładnie zebrane dane, dowody, oby kontakt ze zrzutką.pl był dobry to można zawiadomienie na Policje składać. Jakbym mógł jakoś pomóc to pisz
@Felonious_Gru: Hej, sorki za zwloke, dalej liczylem ze facet odpowie na moje pw - bylismy w kontakcie, do czasu. Zegarek oddalem do serwisu, naprawe oplacilem sam - po wyslaniu kwoty uslugi (180zl) kontakt sie urwal. Ja ze swojej strony nie mam spiny o kwote (chetnie przekaze te wprost na jakis dobry cel), ale po prostu smutno troche ze tak to sie potoczylo. Nie wiem jak rozwiazac te sytuacje.