Wpis z mikrobloga

Raczej nie śledzę Ekipy, ale wiem kim są i dziś pod napływem komentarzy i fejmu tego "Dokumentu" obejrzałem go i jestem zaskoczony pozytywniej niż ich normalnymi family-friendly filmami.
Pokazali w nim, że też są normalnymi ludźmi, piją, palą, bawią się i korzystają z tego co dało im życie (normalność).
Gdyby wszystkie inne ich filmy były chociaż w taki sposób przedstawione to nawet bym częściej oglądał.

Wiadomo, że nie wszystko da się pokazać na YT sex, narkotyki, jakieś niewybredne odzywki w kierunku czarnoskórych itp. można sobie tym narobić problemów na lata więc cenzura i tak być musi.
Jedynie szkoda, że nie potraktowali wszystkich równo i np. Wersow pokazali nadal jako wyidealizowaną sztuczną damulkę.

Tak czy inaczej fajnie się to oglądało i nie pamiętam już żeby jakiś film na YT przykuł mnie do fotela na tak długo a tu się to udało mimo, że nie jestem ich widzem.
#friz #ekipa
  • 3
@Balwanek_i_platki_sniegu: czyli plan zadziałał. Oni tym filmem otwierają sezon 3 i zamykają drugi. Zrywają na dobre z wizerunkiem family friendly i sięgają po nowych widzów. Ja już za długo interesuje się branżą, żeby nie zauważyć, że i jedno i drugie jest sztuczne oraz obliczone, ale trzeba przyznać że friz robi to naprawdę z głową.
@wcfilmowe: Też przeszło mi to przez myśl, że chcą zebrać nowego widza, ale co z dziećmi, którzy to nadal oglądają i dealami.
Na dłuższą metę to raczej się nie opłaci, bo najwięcej kasy trzepie się na dzieciach i młodzieży.

Co prawda jako starszy widz jestem w stanie obejrzeć ich film i nawet niech mi się podoba, ale w żadnym wypadku nie kupiłbym ich koszulki czy innych gadżetów, bo po prostu bym
ale co z dziećmi, którzy to nadal oglądają i dealami


@Balwanek_i_platki_sniegu: przypominam, że to już trzy lata działalności friza pod logiem "ekipa", więc miliony dziaciaków, które oglądały ten "kolorowe kulki" kontent w wieku lat 12, dzisiaj ma lat 15 i oczekują już czego innego. I oni te koszulki kupią, bo tak jak w mojej młodości super cool było mieć ciuchy nike, reebok czy vans, tak dzisiaj jesteś gościem, gdy masz ciuchy