Wpis z mikrobloga

Czy macie problem z #gmail i pobieraniem poczty z #nazwapl przez POP3? Od wczoraj przestało się pobierać i do dzisiaj nic się nie zmieniło. Po wpisaniu danych do Outlooka poczta pobiera się w nim bez problemu.
W gmailu błąd: Wystąpił błąd przy próbie połączenia z hostem xxx.nazwa.pl
  • 4
@#!$%@?: Cześć, skontaktuj się z nami mailowo na adres kontakt@nazwa.pl, pisząc wiadomość z autoryzowanego adresu e-mail. Postaramy się zweryfikować tę kwestię od strony Twojego serwera. Czekamy na maila!
  • 0
@nazwapl_tk chciałbym tylko napisać, że zupełnie nie otrzymałem żadnej pomocy w ustaleniu przyczyny problemu i poczta nadal nie jest pobierana przez gmail.
Tego samego dnia którego dostałem od Was polecenie wysłania maila, wysłałem takiego opisującego problem z adresu którego dotyczy sam problem. Dostałem odpowiedź, że wiadomość musi wyjść od administartora, więc taką także wysłaliśmy. Szybko dostalismy na konto administartora prośbę, żeby wysłać screen ustawień. Zostały wysłane i na pewno są poprawne, ponieważ
@#!$%@?: Podeślij proszę przez prywatną wiadomość nr zgłoszenia, jakie masz u nas w tej sprawie utworzone. Jeżeli problem nie jest możliwy do rozwiązania po naszej stronie, przekażemy Ci taką informację. Temat weryfikowaliśmy na gorąco od razu w dniu wysłania przez Ciebie tego postu, niezależnie od Działu Technicznego, i nie stwierdziliśmy żadnych problemów (założenie nowej skrzynki Gmail, konfiguracja pobierania poczty ze skrzynki nazwa.pl itd). Tym niemniej, zweryfikujemy to zgłoszenie jeszcze raz.